Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Békéscsaban melyik busszal...

Békéscsaban melyik busszal jutok el az autóbusz állomastól a Szeberényi térhez?

Figyelt kérdés
Egyszer sem voltam még Békéscsabán és gyalog a térkép szerint 30 perc eljutni, de megszeretném könnyíteni az életem és félek, hogy egyszer eltévedek stb. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 19. 17:47
 1/4 anonim válasza:

Milyen közlekedési eszközzel jutsz el Békéscsabára? Melyik irányból mész?

Egyébként gyalog is max. 20 perc.

2016. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont a Szeberényi buszmegállóval szembe lakom kb 2 méterre. Ha szállsz le a buszról pont belátsz az ablakomon. :DD De mégsem tudom hogy hogyan és miképp jönnek ide a buszok :/

(De azert ne kukkerolj)

Amikor Békés felől jövök busszal, akkor mindig megáll a szeberényin is. Jó lenne tudni merről jössz.

2016. szept. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Debrecen felől érkezel, akkor megáll ott is a busz. Ha nem, akkor az 5-ös busz megáll ott, de a Szabadság téren és környékén 3-as, 8-as, 7-es tuti, és közel is van a Szeberényi térhez.
2016. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orosháza felől érkeznék.
2016. szept. 20. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!