Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Biztonságos lenne 13 éves...

Biztonságos lenne 13 éves lányomat elengedni Budapestről Szegedre busszal egyedül?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőjéhez menne, ez igazából nem is lényeg, hanem inkább az, hogyha elengedem akkor hogy és mint kell a jegyet megvenni meg stb.

2016. okt. 18. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha nem kell átszállnia akkor nem baj, ha egyedül megy. A jegyeket pedig egyértelműen a pénztárnál tudod venni, diákot, és mindenképpen vigyen diákigazolványt, nekem egyszer ezért kellett fizetnem 8k-t a vonaton, mert elfelejtettem elvinni.
2016. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Én inkább a vonatot javaslom.
2016. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Havonta látom itt ezt a kérdést, még mindig teljesen biztonságos ez az út. Ha túlfélted a gyereket, akkor soha nem fogja megtanulni azt, hogy hogyan kell önállóan eljutni A-ból B-be, 13 évesen elég nagy ahhoz, hogy egyedül felszállhasson egy buszra vagy vonatra. A jegyet vagy vedd meg neki, vagy mondd el, hogy a pénztárnál annyit kell mondani, hogy Szegedre kérek egy retúr diákjegyet és add oda neki a pénzt. Azt is mondd meg neki, hogy ha odaér vagy valami gond van, akkor hívjon fel. Még kiírhatod párszor ezt a kérdést, de attól nem fog változni semmi, inkább bízz meg benne és engedd el egyedül, biztosan nagy élmény lesz neki ez az út.
2016. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

> Egyik barátnőjéhez menne, ez igazából nem is lényeg,


de igen. Az út biztonságos, mit tudsz a barátnőről?

2016. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem is anyuka volt xd
2022. nov. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!