Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek van olyan, aki a...

Szerintetek van olyan, aki a Kék túrát úgy "teljesíti", hogy csak a pecsételőhelyeket látogatja meg?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 14:55
 1/4 hollófernyiges ***** válasza:
Elég értelmetlen lenne. Én megcsináltam a Kéktúrát, de nem lett tőle magasabb a fizum, nem omlanak a szüzek a lábaim elé. Alapvetően az ember magának csinálja meg, akkor meg teljesen értelmetlen csalni, pláne hogy a pecsételőhelyek elég jelentős részéhez nem vezet aszfaltút, oda mindenképpen el kell túrázni jópár kilométert.
2016. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És annak mi az értelme? A túrának pont a túrázás a lényege, nem a pecsét. Olyat hallottam már aki úgy ment végig hogy nem pecsételt (pl a Túra egyik alapítója), de ha valaki csak a pecséteket gyűjti az beteg.
2016. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, nem sok értelmét látom. Ha a kéktúrát akarja teljesíteni, akkor az útvonal legnagyobb részét úgyis megteszi. (Vannak páran, akik lazán kezelik a túrák kezdő- és végpontjait, kihagynak egy-egy érdektelenebb aszfaltos átkötést.)

Ha a pecséteket gyűjti, akkor aligha érdeke, hogy netán elkavarodjon a füzete (amiért már eleve fizetnie kell, lehet jobb egy sima füzetbe gyűjteni).


Ugyanakkor velem is volt olyan, hogy negyedtávnál elkavartam a füzetemet és már azt terveztem, hogyan tudom diszkréten autóval pótolni az elveszett bélyegzéseket. Vegül szerencsére meglett a füzetem.

2016. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyan emberek, de abban mi a jó? Magamnak csinálom, nem másnak, feszegetem a határaimat. X db pecséttől nem lesz több az ember, van ennek háttere is.
2016. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!