Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyibe kerül egy vonatjegy...

Mennyibe kerül egy vonatjegy Párkány és Vác között?

Figyelt kérdés

Valaki szokott utazni e két város között rendszeresen?

Néztem a MÁV nemzetközi viszonylataid, de díjszabást nem találtam..



2016. nov. 8. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Vác - Esztergom nem jó? Arra sűrűn jár a vonat (félóránként) és a pályaudvarról megy be busz a központba. Onnan meg egy kis séta a hídon - mi nagyon szeretünk ott menni :-) - s máris Párkányba vagy.


[link]


A Vác- Sturovo viszonylaton óránként jár + Eurocity pótjegyes. A díjszabást sajna nekem sem hozta be, de nincs időm alaposabban elmélyedni a dologban.

2016. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de Párkány és Vác között kéne :)
2016. nov. 8. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


3,80€ a menettérti jegy, 2 napig érvényes. Egy útra nem éri meg venni, csak menettértiben a díjszabás sajátosságai miatt.

2016. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. nov. 8. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:

#1

Mit mondjak, a javaslatod "zseniális". A Vác-Párkány távolság vasúton 46 km. Közvetlen vonatok vannak minimum 2 óránként. Ehhez képest azt javaslod, hogy a kérdező menjen be Pestre (34 km) átszáll, menjen el Esztergomba (52 km) utána busszal be a központba, majd a hídon gyalog át Párkányba. Bravó!

2016. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3-5:


Jogos. Mint írtam, nemigen volt időm elmélyedni a dologban, ezért valóban nem jó tanácsot adtam. Többször mentünk a Nyugatiból közvetlenül Esztergomba - és úgy emlékeztem rá, hogy Vácon keresztül, ezért nem akartam Bp-i indulást beírni, csak vácit írtam.

Azt viszont már nem tettem meg, hogy rákattintok a behozott menetrendre és megnézem, hogy újpesti átszállást ír. köszönöm, ebből is tanultam - máskor figyelmesebben kezelem az Elvirát :-)

2016. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Most kérdeztem a MÁV-infón:3.2 Euro,forintttal is lehet fizetni a váci nemzetközi jegypénztárban.

Két napig érvényes a jegy,a kiállítás napjától számítva.

Tehát ugyanannyi,mint Budapestre.

2019. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!