Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova vigyük el a lányunkat...

Hova vigyük el a lányunkat Budapesten? Milyen érdekes, izgalmas helyek vannak ott?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves lesz és mondta, hogy menjünk el Budapestre és ott ünneplejük meg a szülinapját. Nagyon jó tanuló, szorgalmas is és szerintem tényleg kijárna neki egy kis pihenés. Kéne valamilyen jó program, de nem tudom hogy keressek rá erre az interneten vagy kitől kérjek tanácsot. Nem olyanra gondolok, hogy galéria, múzeum, biztos valami érdekesebbel szeretné eltölteni e napot. Tudna valaki mondani pár tippet?

2016. dec. 2. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Szia


Hősök tere, Város-liget, Vajdahunyad vára, Margit-sziget, Citadella, Budai vár, elmehettek sétálni a Parlamenthez, Váci utca, állatkert. Vörösmarty téren a karácsonyi vásár.

Rengeteg pláza van, ahová elvihetnétek vásárolni, mozizni.

Dunai hajókázás (akár BKV hajón, az olcsó)

Vannak szabadulós játékok.

Boldog szülinapot neki! :)

2016. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabadulós játékok (de gyereknek való), Tropicarium, Csodák palotája, Láthatatlan kiállítás, Sziklakórház, 4D mozi.
2016. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aquaworld, mozizás IMAX-ben, Csodák palotája, Zoo Café
2016. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Márciuska ***** válasza:
Csodák palotája, Tropicarium nagyon jó! Az Állatkertet vagy a Planetáriumot is érdemes megnézni. Nagyon ajánlom a Miniverzumot az Andrássy úton, ez egy óriási interaktív vasúti terepasztal. Vagy menjetek el a cirkuszba, elvileg lehet szülinapi köszöntést is kérni, és az előadás alatt megköszöntik a kicsit, és kap ajándékot is. Sőt, mintha a Miniverzumban is lenne ilyesmi szülinaposoknak. Vagy létezik egy Bűvészszínház, bár ott még nem jártam, az Erkel színház mellett van egy kis utcában, nézd meg a honlapjukat. És van egy csokoládémúzeum is, bár ott sem voltam még. A mezőgazdasági múzeumban pedig szokott lenni időnként nyomozós óriástársasjáték, bár arról azt hiszem már lemaradtatok, ha minden igaz novemberben lett vége a legutóbbinak. Esetleg felülhettek a libegőre vagy a gyermekvasútra is. Ja, és a Füstiben, vagyis a vasúttörténeti parkban is szoktak jó programok lenni.
2016. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!