Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Használhatok e buszbérletet...

Használhatok e buszbérletet esetleg vonatot ebben az esetben. Vagy el lehet e intézni valami módon?

Figyelt kérdés

Szóval hogy konkrét legyen lakhelyekkel írom.

Nyáron négy hét gyakorlatom lesz Keszthelyen.Na most én hivatalosan is Hévízen lakom.De nyáron nyaralóban lakom Balatonberényben.És onnan járnék be.

N most nem tudom hogy vehetnék e így bérletet mert ugye olcsóbb meg kényelmesebb is.Mert én úgy tudom lakhely meg egy másik hely közt lehet bérlettel járni busszal.És vonaton?

Remélem érthetően vázoltam és előre is köszönöm a válaszokat.


2010. máj. 3. 19:13
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Nekem pont ilyen kérdésem volt. 3 kalauz mást mondott. Egyik azt mondta, hogy igen, a másik azt, hogy nem, a harmadik pedig azt, hogy kalauzfüggő, hogy elfogadja e. Igazából a Mávot még nem hívtam fel ez ügyben.
2010. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem vásárolhatsz, kivétel abban az esetben, ha valamivel (diákigazolvány, lakcímkártya) igazolni tudod a lakhelyedet és azt, hogy jelenleg ott "tanulsz". Persze ahogy az előttem szóló is mondta, abszolút kalauz és sofőr függő mennyire veszik ezt figyelembe. Sokszor nem is kérnek igazolványt a jegy mellé, olykor viszont kifogni egy olyan ellenőrt vagy kalauzt aki kegyetlenül bevasalja rajtad a hiányosságot.
2010. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!