Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi az oka hogy ilyen sokan...

Xyasdd kérdése:

Mi az oka hogy ilyen sokan szállnak fel és le a Csepeli hév röl a Szent Imre téren?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag semmi értelme, buszvégállomások vannak de az onnan induló buszok 90% a megáll a karácsony sándor utcánál is, megfelelő idözitéssel és sietséggel és kivételes helyzettel ha valakinek 2 busz is megfelel akkor jobban jár ha ottszáll fel szerintem. Távolsági buszok is megállnak ugyanott tehát érthetetlen miért pont ott.

2017. jan. 19. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert felszállni az olyan jó érzés.
2017. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
82%

Sokszor pont úgy van időzítve a busz és HÉV érkezése a Karácsony S. utcába, hogy ott legfeljebb csak futva érhető el a HÉV. A busz itt gyorsabb, mellesleg a HÉV a Szent Imre téren el is tölt 1 percet a megállóban csúcsidőben, tehát ott már könnyebben elérhető az a HÉV, ami a Karácsony Sándor utcában csak futva. Persze nem mindig van így, de valószínűleg részben ez a tapasztalat is vezet oda, hogy valaki a Szent Imre teret részesíti előnyben a Karácsony S. utcával szemben. Talán a buszon a tömegben nem is figyeli/nem látja, hogy épp kiindult-e már a HÉV.


A lényeg az, hogy olyan nem nagyon fordul elő, hogy a Karácsony Sándor utcánál eléred a HÉV-et, de a Szent Imre téren ugyanazt a vonatot nem érnéd el, fordítva viszont elő-előfordul.

2017. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jo regi kerdes, de azert valaszolok. :D


Egy csepeli lakosnak a karacsony sandor utcai megallokat nem kell bemutatni szerintem... Kukazo csovesek, cigok, iskolabol hazameno hulyegyerekek, buz, hugyszag, tomeg. Plusz, mire jon a buszod, mar tele van, jobb esetben nem tudsz leulni, rosszabb esetben mar allni se tudsz hova.


En ezek miatt reszesitem elonyben a Szent Imre teri leszallast. Mig atsetalok a buszvegallomasra, nezelodok a szepen felujitott, parkositott teren. Kenyelmesen le tudok ulni a buszon, van valasztasi lehetosegem. Az en jaratom mondjuk 10 percenkent megy, tehat ha elmegy elottem, az se szokott zavarni.

2018. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meghogy regi :) regi a chaplin film :D koszonom a valaszokat
2018. júl. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!