Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Idén nyáron Siófokon nyaralunk...

Idén nyáron Siófokon nyaralunk, mit érdemes ott megnézni, melyek a legjobb szórakozó helyek?

Figyelt kérdés
5-en megyünk átlagéletkor 22 év. A petőfi sétány közelében lesz a nyaralónk. Egy hetet töltünk el ott. A petőfi sétányon kívül ismeretlenek vagyunk a környéken(két éve vonattal mentünk át fonyódról éjjel, meg aztán vissza hanjalban). Naszóval a főtér és a strandon kívül hova érdemes menni.
2017. jan. 22. 21:04
 1/4 Flori9182 válasza:
100%
Figyelj mivel én itt lakom ezért ajánlanám neked a főtéren a víztornyot, a Villa Gréta Fagyiterasz és a Grósz fagyizót a strandra mindenképp menjetek el. De én pl. nem Siófoknál hanem balatonszéplak felsőnél szoktam strandolni mert ott sokkal jobb a víz. De balatonszéplakon menjetek be a Palaceba ahol van pizzazó és középkori étterem is. Siófokon a Petőfi-sétányon számos érdekesség vár rátok. Ajánlanám még a Zamárdikalandparkot ami Siófoktól 7 km-re van és még a kalandpark mellett van gokart pálya is. Siófokon a kikötőnél fizessetek be egy hajóútra Tihany vagy Füred felé az is nagyon szép. A kikötő közelében van még a Jókai park is ami elég nagy területen fekszik 2 játszótérrel és egy kisebb tóval amit egy híd ível át. Remélem tudtam segíteni. 😃
2017. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, persze hogy tudtál. Pontosan ilyen választ vártam. :)
2017. jan. 23. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egész petőfi sétány egy bulizós hely..
2017. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, ott voltam már. Most sem fogjuk kihagyni. De érted egész héten minden este nem csak oda szeretnénk menni.
2017. jan. 25. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!