Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Most először utazunk wellness...

Most először utazunk wellness hétvégére a férjemmel és nem tudom mit illik és mit nem. Mórahalomra megyünk az Elixír hotelbe. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Minden évben nyaralunk, de eddig mindig magánszálláson voltunk. Olyanra vagyok kíváncsi, hogy illik-e adni a recepciósnak, vagy a londínernek pénzt. Milyen ruhában illik lenni? Mit érdemes betartani, hogy ne lógjunk ki a vendége közül. Igazából csak pihenni szeretnénk és 2 napot együtt lenni. :)

2017. jan. 23. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Londínernek illik adni, ha lesz olyan egyáltalán és igénybe veszitek a szolgáltatását.


Nagyon nem kell kiöltözni, de azért ne strandpapucsban és shortban menjetek vacsorázni.

2017. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A recepciósnak nem kell adni.
2017. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Csak azt írja a hotel honlapja, hogy fürdőköpenyt adnak, de lesz a szobában hajszárító is? Bocsánat, ha hülye a kérdés, de fogalmam sincs. Mikor illik elhagyni reggel a szobát? Akkor be fog menni a takarítónő amíg mi nem vagyunk a szobában? Vagy hogy működik ez? Kulcs gondolom már nincs, hanem kártyák vannak mindenhol, azt mindenhova vigyük magunkkal, nem kell leadnunk csak távozáskor, ugye? A ruházatban én erre gondoltam: férjemnek farmer+polo, ing, nekem: farmer+blúz. Valahol olvastam, hogy illene az öltöny. kisestélyi. Ez egy wellness szálloda, ezt én kicsit már túlzásnak találnám.
2017. jan. 23. 22:47
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Kisestélyi... Jézusom...


:))))))))))))

2017. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
A hajszárító látszik a fotókon, tehát lesz. Recepciósnak nem szoktunk adni. 3*-os szállodáról van szó, nem tudom lesz -e londiner. Ha igénybe veszed a segítségét, akkor adj neki. Nem fogtok kilógni a vendégek közül, annyiféle összejön egy ilyen helyen. Ruha: mi is általában farmer+normális felső amit viszünk, nyáron vacsorához egy csinos nyári ruha is tökéletes. Öltöny, kisestélyi ide nem kell.
2017. jan. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Takarítani akkor mennek be, ha üres a szoba, de nem nektek kell alkalmazkodni a szobaasszonyhoz, akkor hagyjátok el a szobát, amikor jólesik. A tájékoztató ott van a szobában az étkezési időkről,a wellnessrészleg nyitvatartásáról (oda nyugodtan mehettek fürdőköpenyben), a recepciós is elmondja. Nem kell kiöltözni a kajához, normál utcai ruha megfelel. Pénzt nem kell adni senkinek. Étteremből nem illik kivinni kaját, bevinni se a hotelbe. Egyebekben meg érezzétek jól magatokat.😀
2017. jan. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Remélem jó kis pihenés lesz :)

4-es válaszoló: Szégyelld magad, hogy lehülyézel bárkit is! Gondolom te sem vagy egy tapasztalt wellness hotel élvező! Képzeld simán elképzelhető, hogy legyen itt egy hotelben dolgozó ember, aki olvassa a kérdésem, én is szoktam adni itt tanácsokat az embereknek a szakmámban. :D

2017. jan. 24. 08:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 3*-os videki, magyar szalloda. Ne izguld tul. Feltetelezem, nem hajlektalanok vagytok, hanem normalis dolgozo emberek, akik kepesek elindulni normalisan feloltozve mindennap. Itt is ezt kene abszolvalni. Londiner meg hat... tovabbra is egy 3* videki szallodaba mentek. Recepciosnak pedig nem tudom minek kellene penzt adni.
2017. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen az, amikor a proli nyugdíjas akcióra megy :DDD
2017. jan. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Proli nyugdíjas?? Húszas éveink végén vagyunk, mindketten egyetemet, főiskolát végzettek vagyunk. Elnézést a kérdésért. Sose hittem volna, hogy ennyire rosszindulatúak az emberek!
2017. jan. 27. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!