Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Voltatok már Gyulán? Hova...

Voltatok már Gyulán? Hova érdemes menni, mit érdemes megnézni? Ajánljátok-e?

Figyelt kérdés

2017. febr. 1. 09:38
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia! Én itt lakom Gyulán. :) Szerintem gyönyörű a város, nagyon tudom ajánlani. Ugye vannak a "klasszikus" látnivalók, mint a Várfürdő, a Vár, az Almásy-kastély, ezek mind-mind nagyon szépek. Ha nyáron jöttök, olyankor sok program van, pl. fesztiválok (Végvári esték, koncertek, stb.) A belváros is nagyon szép, a szökőkút, a Világóra... szóval érdemes sétálgatni. Szokott még menni a kisvonat is a városban, ha esetleg így szeretnétek várost nézni. Szálláshely szempontjából panzióktól kezdve 4* superior szállodáig minden megtalálható, van miből válogatni. Ha esetleg szórakozni szeretnétek menni, nyáron van élet a belvárosban, vannak jó kis beülős helyek. Kaja szempontjából ugye kihagyhatatlan a Hamburger Bár, de ha étteremben szeretnétek enni, akkor ott van rögtön mellette például a Sörpince, de vannak még azon kívül is jó helyek.

Egyszóval én tudom ajánlani, általában másoktól is csupa jót hallok, akik nem gyulaiak, de jártak itt. :)

2017. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem Gyulán lakom, de én is csak megerősíteni tudom, hogy nagyon szép hely, érdemes megnézni annak, aki még nem látta, vannak gyógyfürdői is - úgy tudom.
2017. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem voltam, Hetero vagyok... :-))
2017. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi nyáron voltunk, és megerősíthetem, hogy gyönyörű hely sok látnivalóval, szállással, és sok finom étteremmel is :)
2017. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. Ha jó időben mész és meglátogatod a Várfürdőt vegyél szaunajegyet is. A szaunák mögött kis japánkert van jacuzzikkal, napozókkal. A nyugalom szigete... 100% feltöltődés... Mi áprilisban voltunk, de már akkor lehetett napfürdőzni.
2017. febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gyula a világ közepe! Én imádtam. Erkel múzeum nagyon szép, kötelező program Gyulán. :)

Amit sajnos későn tudtam meg, hogy a Várfürdő kertjében található az Erkel-fa, ahol Erkel Ferenc komponálta a Bánk Bán zenéjét.

2017. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!