Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményetek a Sárvárfürd...

Mi a véleményetek a Sárvárfürdőről?

Figyelt kérdés

Szeretnék oda elmenni nyaralni és sok jót hallottam, most kíváncsi vagyok a Ti reakciótokról is.

Főként érdekelne, hogy szerintetek mennyire reálisak a belépőárak, milyen a személyzet (pénztárosok, úszómesterek, takarítók) hozzáállása a munkához. Milyen kiszolgáló egységek vannak és mik a véleményétek róla? Szaunáról tudtok mondani pár szót?

Milyenek a medencék, csúszdák? Klórozásról tudtok valamit, mert valaki azt mondta, hogy egyáltalán nem klóroznak!?

Gyógyvízben van gyerek?

Milyen lehetőségek vannak?


1-10 skálán mennyire tartjátok jónak?

Mi az ami szerintetek jó és mi az ami nem?


Köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 11. 14:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem tetszenek a csúszdák is, a medencék is, a gyógyvíznél korhatár van. Nyáron jobb menni, mert a kinti rész nagyobb, jobbak a csúszdák is. A személyzettel sosem volt problémám, nyáron sokat járunk oda a barátaimmal. Belépőárak is teljesen rendben vannak szerintem. Miért ne klóroznának? Szagolj egy nagyot a levegőbe amikor bemész. :D Szálloda részről nem tudok semmit. :)
2017. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon jó, mi mindig oda járunk és mindannyiszor szaunázunk is :)

szauna meztelen terület, ha fürdőruhában próbálsz bemenni kitessékelnek. ott nudizni kell. persze szaunalepedőt adnak ha a jegyed mellé kértél kaucióba szaunalepedőt is.

én szeretek oda járni :) ha többre vagy kíváncsi írj pm.

2017. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
A szauna hagyományos, jó, van egy kis zárt kinti rész is jacuzzival. A fürdő elég nagy, de ha kimész a szauna részből, akkor sajnos fel kell venni a fürdőruhát.
2017. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:

Elég jónak tartom, van úszómedence, élmény- és gyógyfürdő is. Van hullámmedence is, szuper! A büfé jó, nagy a választék..

Összességében egész jó.

2017. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!