Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 2 fő egy héten mennyit költ...

2 fő egy héten mennyit költ kajára a Balatonon?

Figyelt kérdés
A párommal idén a Balaton nyugati részére megyünk. 6 éjszakát fogunk ott tölteni, viszont nem voltunk még így "magunkra hagyva" étkezés ügyileg. Úgy szeretnénk minden nap étkezni, hogy rendesen jól lakjunk, vegyünk plusz dolgokat, amit itthon csak néha veszünk (gyümölcslé, péktermékek, gyümölcsök, zöldségek). Egyik napra tervezünk egy nem túl drága éttermet is. Körülbelül így mennyivel számoljunk egy hétre? Előre köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 19. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt így lehetetlen megmondani. Mi ha magunkra főzünk, ugyanannyit költünk mint itthon. A leírtak alapján 40-50.000-t mondanék, de ha azt sokallod, ezen simán lehet karcsúsítani.
2017. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy nap étterem, a többi hideg, vagy főzni szeretnétek? Ha nincs főzési lehetőség, marad a strandbüfé (lángos, gulyásleves, sültkrumpli, hekk, stb.), de a mindennapi étterem sem megfizethetetlen, egyszerűbb kiülős helyeken.


Mondjuk én teljesen leszoktam arról, hogy a nyaralásomat főzéssel töltsem. Annyi csábító étkezési lehetőség van.

2017. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így 15 és 100k között bármi lehet, mondjuk én sem főznék nyaralás alatt.
2017. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amúgy nagyon ritkán főzök: hét közben menzázik mindenki, hétvégén nagyszülőknél eszünk. Szóval emiatt nem bánom. Másrészt meg ötünknek baromi drága az étterem; illetve én nem is annyira vagyok oda érte. Egyszer-egyszer oké, de egy nyaraláson minden nap éttermezni nekem fárasztóbb mint főzni. Kivétel a svédasztal, ott látom a kaját, és pikk-pakk végzünk.
2017. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

Kb 60-70 ezerből kijön.

Ne főzzetek, elmegy vele a szabad időtök, kár ezzel tölteni a szabadságot, inkább pihenjetek és élvezzétek egymás társaságát! És ott a sokféle strandkaja: lángos, kebab, pizza, palacsinta, kürtőskalács, stb.

2017. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!