Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok segíteni, hova...

Tudnátok segíteni, hova tudnék menni nyaralni 4 éves kisfiammal?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem 4 éves kisfiam, nincs sok pénzünk, de SZÉP-kártyán összegyűlt egy nagyobb összeg, amit idén nyáron szeretnék egy Balatoni nyaralásra felhasználni.

Így fontos, hogy elfogadjanak SZÉP-kártyát.


Tudnátok ajánlani olyan, jól bevállt szállodát, ami nem túl drága (4 nap 100.000 körül kijön félpanzióval), de közel van a Balatonhoz, esetleg van beltéri medence, ha rosszabb idő lenne és ami fontos - mivel egyedül viszem - jó lenne, ha gyerekfoglalkoztató/megőrző is lenne, hogy kicsit én is ki tudjak kapcsolni mellette.


Nagyjából ezek a feltételek, de mivel még sosem voltam arrafelé felnőttként, foglamam sincs, hogy melyik milyen, az interneten meg elveszek a millió ajánlat között...


Köszönöm, ha megosztjátok velem élményneiteket, tapasztalataitokat.



2017. márc. 8. 11:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban 4 éjszaka, nem 4 nap
2017. márc. 8. 11:27
 2/9 anonim ***** válasza:
booking.com-on találsz kismillió ajánlatot.
2017. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez a problémám, hogy kismillió, és nincs időm alaposabban végigbogarászni, hogy melyik milyen, ezért gondoltam, hogy tanácsot kérek itt, hogy mik a jók és akkor azoknak utána nézek.
2017. márc. 8. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek sok ajánlat között bogarászni, de mégis a booking.com-on szoktam keresni, legfeljebb nem nézem végig mindet, hanem kiválasztom az első szimpatikusat.

Balaton esetében elsőként azt érdemes eldönteni, hogy északi vagy déli part legyen. A déli part jobb kisgyerekkel, mert kevésbé mélyül, tovább be lehet menni vele fürödni a tóba is. Meg ki melyiket preferálja. Az északi part változatosabb, szebb, érdekesebb a táj, a dombokról jobb a kilátás, bár ez a kicsit nyilván kevésbé érdekli még. Ha megvan, hogy északi vagy déli, akkor válassz ki ott egy szimpatikus várost vagy környéket, és úgy keress rá a bookingon. Ott tudod még szűkíteni a keresést, medencésből nyilván kevesebb lesz, főleg a nagyobb szállodák. Szóval jó esetben nem kell, csak 5-10 ajánlatot átnézned. Ezt viszont érdemes megtenned, hogy aztán tényleg olyan helyre menjetek, ami megfelelő lesz nektek. Az értékelésekbe érdemes beleolvasni a szállásoknál, ott sok gyakorlati tapasztalatot osztanak meg, jót és rosszat egyaránt, és ezek általában hitelesek is. Egy 8-as feletti értékelésű, árban megfelelő szálláson nagy csalódás nem érhet szerintem, ha nincsenek különleges igényeid.

2017. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tessék:


Siófok,4 éj,félpanzió és Szép kártyát is elfogadnak:


[link]

2017. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha leszűkíted ár hely meg egyéb igények szerint kidob 8-10 helyet azt átböngészni meg gyorsabb mint itt irogatni
2017. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Feltétlenül a Balatonnál legyen?


Mi korábban visszajártunk Gyenesdiásra a Hotel Katalinba. Kinti-benti gyerekmedence, játszólabirintus. Strand 5 perc és gyerekbarát. A szállodában nem volt gyerekanimáció. Nyárra 2 felnőtt árat számolnak, amivel drágább a keretednél.


A Marinánál ugyanez a fizetés. Itt ugyan nem voltunk, de kolléganőm dicsérte.


Esetleg Tapolcán nézd meg a Peliont. Nincs messze a Balatontól, és főszezonban 4 éjszaka nektek 103e lenne félpanzióval. Ott van animáció a gyerkőcnek 3 év felett. Medencék, játszótér. A Tavas-barlang is klassz.

2017. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Esetleg nézz körül a Danubius Hotels szállodákban is. A Marina Füreden közvetlenül a parton van, és all inclusive. Van gyermek animáció, a strandon van egy játszóöböl kialakítva. Bent csak egy nagy úszómedence van.


Nincs messze Hévíz sem a Balatontól, és a DH Health Spa all inclusive 100e körül lenne nektek.

[link]


Esetleg még ez sem rossz:

[link]

2017. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aHermann ***** válasza:

A DH Hévízen nem jó csomagot emelt be. A

WELLNESS CSOBBANÁS ALL INCLUSIVE ELŐFOGLALÁSI KEDVEZMÉNNYEL 99500,- lenne nektek főszezonban.

2017. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!