Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerinted ciki egy 4csillagos...

Szerinted ciki egy 4csillagos szállodába utánfutóval menni nyaralni? A bicikliket akarom a futóra tenni.

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy nem akarok biciklitartót venni a kocsira, igy költségtakarékos lenne, ha a futóra tenném a kerékpárokat. szerinted égő? kinéznének a szállodába?

2017. márc. 23. 22:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ezért nem fogok senkit lenézni, de lehet sokan megfognak bámulni ha ilyesmivel viszed a bicókat :D

[link]

2017. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha csak nem egy popec turista utánfutó, hanem amire hétvégén fel kell rakni a krumplis zsákot, cefrés hordót, költözéskor a szekrényeket, amugy meg kint rohad az esőn az nagyon ciki
2017. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Bizony ezzel mindent lehet szállítani de szépen rendben van nem gagyi lepukkant. Viszont ez megvan és ezért nem kell fizetni.
2017. márc. 23. 23:34
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

4 csillagos szállodában dolgoztam mint recepciós.

Egyrészt 4csillag és 4csillag közt is van különbség. Másrészt nem érdekel senkit. Azt néztük csak, mikor Maseratival jött egy pasas és annyira féltette a verdáját, hogy állandóan leszaladgált hozzá meg külön helyre parkolt, elég röhejes volt.

A leggazdagabb palik közül sokan elég topisak voltak, csak az volt feltűnő mikor bekokainozva/drogozva alig bírt egyhelyben állni a faszi dülledő szemekkel aztán üvegesével rendelte fel a piát és megérkeztek a prostik (és még a nője is vele volt).

Naszóval, az utánfutós emberkékre nem emlékszem :D

2017. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon nem annyira feltűnő, ha pl. egy vidéki szállodába mentek ezzel.

Viszont ha átléped vele a nyugati határt, ott ez már kimeríti az űbergagyi fogalmát egy normális szálloda előtt leparkolva.

Vagy nagyon fognak röhögni a hotelben, vagy pedig arra gondolnak, hogy ez valami új módja lehet a svédasztal "magyaros lepusztításának, és a kaják gazdaságos hazamentésének", hogy már utánfutóval jönnek nyaralni a magyarok...


Egy biztos, hogy nem ez a módja egy elegáns nyaralásnak.

2017. márc. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk én már láttam -Svájcban- magyar buszos csoportot, ahol némelyik ember lila "suhogós" szabadidőruhában és nagyméretű csíkos teszkós szatyorral ballagott az idegenvezető után.

Vagy láttam pl. Monacóban, hogy egy padon ülve májkrém konzervet bontott és itthonról vitt barnakenyeret szeletelt egy család éppen, miközben az uborkával mutogatták egymásnak az előttük elhaladó Ferrarikat.


Gondolom, hogy ők is csupán PRAKTIKUSAK akartak lenni, mint te az utánfutóddal.

2017. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%
En oszinte leszek, szerintem ez a vergaz kategoria. Nem lenezesbol meg semmi, de engem is ezekre a tipikus sporolos, proli magyar megoldasokra emlekeztet, mint amikor a toltott kaposzta meg masfel literes viz mellett ervelnek a kezipoggyaszban a biztonsagi ellenorzesen, majd keseregnek, hogy oket ehen halatja a rendszer es ez is a migrancsok miatt van :D. Na, ez is hasonlo kategoria.
2017. márc. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Te még egy Rolls-Royce Phantomra is tennél egy jó erős tetőcsomagtartót?!
2017. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%

Amíg azt nézed hogy mit szól más, addíg olyan frusztrált és boldogtalan leszel, mint a sok sznob, aki hú de vérgáznak gondol mindent..

Ha neked jobb, csináld.

A 4 csillag nem olyan nagy szám.

2017. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

8#-as:

Miért? Csak Koenigsegg-en lehet?

[link]

2017. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!