Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hotelben előre kell fizetni,...

Hotelben előre kell fizetni, vagy távozáskor?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha triviális kérdés, de életemben először fogok ma hotelbe menni, és nem tudom, hogy szokás ez. Bejelentkezéskor kell fizetni, vagy majd ha kijelentkezem?

2017. ápr. 4. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Függ a hoteltól, legtöbb helyen fizethetsz előre is vagy távozáskor. Van olyan is, hogy kifizeted előre neten. Szóval ahogy te gondolod.
2017. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ahogyan te akarod. Én általában előre rendezem a számlát, így távozáskor csak leadom a kulcsokat és kész is, nem kell akkor számlára várni, meg stb.
2017. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Rendszerint távozáskor.

Elég sokat járunk hotelekbe, de még sehol sem fizettem előre.

2017. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Kijelentkezéskor, mert a tartózkodás alatt lehetnek még költségek, pl. minibár, éttermi fogyasztás, egyéb szolgáltatások, pl. masszás.

De ha szeretnéd, fizetheted előre is, csak ezt jelezni kell, és akkor is meg fogják távozáskor kérdezni, hogy volt-e még valami, és azt fizetni kell utólag.

2017. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki tavozáskor fizet még nem jelenti, hogy nem lehet máskor.. Az már csak magándolog ki mikor fizet.
2017. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általánosságban távozaskor, de főleg a kisebb helyeken nem ritka, hogy előre kérik rendezni.
2017. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül utólag fizettem, valóban rájött még koktélfogyasztás közben meg ilyenek. :)

Egyébként beszélgettem egy úriemberrel aki munka miatt hotelből hotelbe jár állandóan, és azt mondta tőle egyetlen egyszer, egy kis pár szobás családi panzióban kérték csak előre a pénzt,mindig távozáskor amúgy... Jót pihentünk, köszi a válaszokat :)

2017. ápr. 7. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!