Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik wellnesshoteleket/apart...

Melyik wellnesshoteleket/apartmanokat, illetve városokat ajánlanátok egy 4 napos kikapcsolódáshoz?

Figyelt kérdés

Ősszel tervezünk menni. Eddig egyszer voltunk ilyen utazáson, Siófokon. Hatalmas élmény volt, egy 4 csillagos apartmanban szálltunk meg, volt wellness részlege, és bejártuk a várost.

Idén szeretnénk ezt megismételni, de fogalmam sincs honnan induljak el szálláskeresés ügyben :D

Mindenképpen valami megfizethető helyet szeretnénk, ha tudjuk, kifogjuk az akciókat is.

Mit ajánlanátok? Jöhetnek a tapasztalatok is.


2017. ápr. 22. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én legutóbb a szallas.hu-n találtam jó helyet. Neten ma már könnyű kiválasztani, összevetni a helyeket.
2017. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Engem személyes tapasztalatok érdekelnének, mert nincs ötletem melyik városba lenne érdemes menni.
2017. ápr. 22. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi Miskolctapolcára megyünk idén, és nagyon jó kis programokat néztem ki :) Miskolctapolcán van park, csónakázó tó, bobpálya, barlangfürdő, közel van Lillafüred és Szilvásvárad, ahol jókat lehet kirándulni.
2017. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szilvásváradon voltam egyszer, nagy szerelmem :)
2017. ápr. 24. 19:31
 5/6 anonim válasza:

Miskolctapolca Avalone Park (hotel)

Hajdúszoboszló, Hotel Délibáb

Mezőkövesd Balneo Hotel

Hotel Galyatető, G alátét

Zalakaroson is van egy jó hotel de nem jut eszembe a neve.

Debrecen,Hotel Nagyerdő

Nálunk ezek a kedvencek.

2017. ápr. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. ápr. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!