Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A budapesti repter erkezesi...

A budapesti repter erkezesi reszen mar nincsen duty free uzlet, ugye?

Figyelt kérdés

Karton cigit szeretnek venni, amikor Magyarorszagra latogatok a nyaron (Torontobol erkezem, vagyis nem Eu-s orszagbol, ha ez esetleg szamit). Gondoltam a repteren a duty free-ben megnezem, de az altalaban csak az indulasnal van, nem? Valaki tud valamit? Mar vagy 5 eve nem jartam 'Ferihegyen'.

Koszonom!


2017. ápr. 25. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Itt már csak Nemzeti Dohányboltban lehet cigit venni, az van a 2A érkezési szinten, reggel 6-tól éjfélig tart nyitva. Te a 2Bn fogsz kijönni, tehát ha egyből szeretnél cigit venni, át kell sétálnod az A-ra.
2017. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerubb es olcsobb kint venni, hagyomanyos trafikban, persze csak ha nem repulsz egybol tovabb, atszallassal.
2017. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen az a "hagyományos trafik"?. Megszűnt. Ahogy írták, nemzeti dohányboltok vannak, elég sűrűn a városban. A cigaretta hatósági áras, mindegy hol veszed. Vehetsz még piacon ukrán csempészárut :-)
2017. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2017. ápr. 26. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, nem dohanyzom,ezt nem tudtam. Hagyomanyos trafik alatt azt ertem, ami kint van nem bent. Azt hallottam, hogy egyseges, de gondoltam, hogy repteren meg igyis dragabb, mint minden. Sorry.
2017. ápr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!