Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon vízparton...

Magyarországon vízparton 12-15 főre kiadó apartmant tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Jövő nyárra szeretnénk hosszú hétvégét foglalni, ahol magunk lehetünk, és a tulaj nem alszik sátorban a kertben.Több szobás weekend házat keresünk, ahol nagyjából 15 fő elfér, lehet főzőcskézni, strandolni, kirándulni.

2017. ápr. 25. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tele vannak a szállásfoglaló oldalak ilyenekkel... Jövő nyárra ráérsz egy év múlva foglalni.
2017. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ, kár volt az idődért.nyilván én is ismerem a bookingot és társait, viszont engem a személyes tapasztalatok érdekelnek, mert ekkora társaságot olyan helyen ahol a ház is jó, a környék is, és a tulaj is, nehéz elszállásolni.
2017. ápr. 26. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el a véleményeket a foglalási oldalakon.

A stílusodból ítélve pedig bármit javasolnak majd itt, nem fog neked tetszeni.

2017. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki azt írja amit várok, akkor azzal nem lesz bajom.pl a velencei tó partján voltunk az xy apartmanban, ekkora társasággal, mindenki kényelmessen elfért, minden rendben volt.ennyit várnék.próbáltam oldalakon nézelődni, de mindenkit eggyesével fel kellen hívni, mert mondenhol csak 4+2 és 2 fő/szoba plussz pótágyazható szerepel.
2017. ápr. 26. 23:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan.... Ha 15 fős ház kell, miért szobát keresel, egyben kibérelhető nyaraló helyett?

[link]

2017. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nézd meg a www.balatonpartihazak.hu oldalt. Konkrét nyaralót sajnos nem tudok ajánlani.
2017. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!