Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Telefonon keresztül vettem...

Telefonon keresztül vettem utazást jol tetten?

Figyelt kérdés

Megnéztem az oldalt létezik , es a meglevő árral olcsóbban tudok utazni mert partnercégekek az utazási irodával !

A fiamnak fenntartása van , jogos?



2017. ápr. 25. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
az oldaltól függ. ha megbízható, akkor semmi gond.
2017. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a fiam az kihágásolja h Ben az utazási iroda hívott fel hanem egy külsős cég
2017. ápr. 26. 01:13
 3/18 anonim ***** válasza:
És hogyan, kinek fizettél?
2017. ápr. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Akik hívtak nekik.

Létező cég , megnéztem , minden stimmel csak a fiam rágja a fülemet.

2017. ápr. 26. 03:32
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem az a lenyeg, hogy tableten, telefonon, laptopon, hagyomanyos gepen intezted a vasarlast, hanem, hogy milyen ceggel. Miert hivtak fel? Ha telefonon intezed, foleg ha nem utazasi iroda, ez azert furcsa, ugyanis neten szoktak megadni az utalasi adatokat, mar csak azert is, mert el kell fogadni a felteteleket, ugy tudsz tovabb lepegetni, mas kulonben, hogy lenne nyoma, hogy te tenyleg lefoglaltad?
2017. ápr. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jav.: Ha online intezed
2017. ápr. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jogos a fiad aggálya, az ilyen hideg hívásos értékesítéssel operáló cégekkel nagyon vigyázni kell, simán behazudnak valami olyan feltételt, ami máshogy van. Valami éves tagsági díjat kellett fizetni?
2017. ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Koplárovics Béci ***** válasza:

A létező cég az utazási iroda, vagy aki hívott? Az utazási iroda megerősítette, hogy valóban partnerek, és jogosultak ugyanazokat az utakat akár kedvezménnyel árusítani, vagy csak hasonló utakat kínálnak más feltétlekkel? Honnan tudod biztosan, hogy valóban az a cég hívott, amit mondtak (és esetleg tényleg létező, tényleg partnercég)? Telefonban akárki mondhatja, hogy ő az atyaúristen...

Hogyan fizettél "telefonon"? Kiadtad például a bankkártyád adatatait? (Ha igen, AZONNAL tiltsd le...)

Megelehetősen jogosak az aggályok. Főleg ha elhangzott néhány kifejezés: "csak most, csak neked", "azonnal kell döntenie", "exkluzív lehetőség". stb. Minél gyorsabban kell dönteni valamiről, annál inkább átverés.

2017. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A helyesírásért elnézést , mobilról írom...

A lényeg :

Az utazási iroda kínálatát adta olcsóbban, én is rákérdeztem miért olcsóbb azt mondta azert mert partnercégek es igy állapodtak meg vagy valami ilyesmi . Nem volt túkmálás pont ezert is tetszett meg,

2017. ápr. 26. 10:30
 10/18 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen ha jól értelmeztem az ő munkájuk az is h az ügyfeleknek az árakat lejjebb vigyek ezáltal tobb vevőt generáljanak es ez mindenkinek jo.


az utazási irodának azert mert a nehezebben elkelheto utakat segítik elvinni mint külsős cég , nekik ugye profitjuk nekem meg azert mert olcsóbban jovok ki mintha az irodába mentem volna .

Es megnéztem tenyleg ennél olcsóbbat nwm találtam , persze lehet van

2017. ápr. 26. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!