Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ismertek jó Bakonyi túraútvona...

Ismertek jó Bakonyi túraútvonalakat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátaimmal a Bakonyba szeretnénk menni túrázni és ehhez keresek túraútvonalakat/véleményeket. Találtam egy párat, mint ezek:

Tés: [link]

Zirc (Szarvaskút15): [link]

Bakonybél: [link]


Szóval olyat keresek, ami 15-20km hosszú, ugyanaz a kiindulási, mint az érkezési pontja és konkrétan van térkép a teljes útvonalról. Cuha pataknál, Vinyén, Fenyőfőn már jártunk, szerintem a Cseszneken is volt mindenki, szóval azok kilőve. Emiatt inkább Zircre gondoltam és ott kezdtem el keresni. Jelenleg nekem a Tés tetszik a legjobban, de Zirc mégiscsak jelentősebb településnek tűnik. A kérdésem az, hogy azon az útvonalon, amit belinkeltem, ugyanúgy van valami nevezetes látnivaló, esetleg tudtok olyan útvonalat, ami jobb annál? Nem muszáj Zircnek lennie, csak tetszenek az ilyen "mérföldkövet", hogy ott van a Kilátó, majd Szentkút, stb..



2017. ápr. 30. 11:55
 1/2 Crisopher ***** válasza:

Ezen az oldalon tudsz böngészni, és magad is összeállíthatsz egy jó útvonalat. :)

[link]

2017. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg jó kis oldalnak néz ki!
2017. máj. 2. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!