Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen belföldi úticélt...

Milyen belföldi úticélt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Párommal július végén szeretnénk nyaralni menni, de nincs semmi ötletem. Csak belföld jöhet szóba, fiatalok vagyunk (24 és 27 évesek) múzeumok nem igazán érdekelnek. Olyan helyre mennénk, ahol van strand, vannak programok, ha rosszabb az idő, akkor is lehet mit csinálni,1 hétre mennénk. Várom az ötleteket.

2017. máj. 17. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hol vagytok helyileg, és milyen messzire mennétek az országon belül?

Egyébként Villány és környékét ajánlanám. Ha autóval mentek, és tudtok kisebb-nagyobb kirándulásokat tenni, az egy tökéletes környék. Szép, érdekes, vannak strandok, ott van például az Orfűi tó. Vannak borászatok, jó éttermek, mégis nyugis hely. De ha nagyobb életre vágytok, ott van Pécs. Én ezért szeretem, mert 30-40 kilométerre minden van, amit szeretek.

2017. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!