Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes elmenni 3-4...

Hova érdemes elmenni 3-4 napra 4 hónapos kisbabával nyaralni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Inkább Kelet-Magyarország érdekelne.
2010. máj. 16. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mégis mire gondolsz. Kirándulós helyre, pancsizósra vagy éppen nyugis helyre.

Ha szeretnél kirándulni, akkor én Hajdúszoboszlót ajánlom, onnan volánbusszal kis összegért átvisz busz Debrecenbe, ott nagyon szép az állatkert. [link] Mi itt szoktunk megszállni.

Ha inkább hegyes-völgyes kirándulásban gondolkozol, akkor Eger és környéke nagyon jó hely. Itt ha akarnék se tudnék szállást ajánlani, mert ide csak barátlátogatóba járunk.

Ha pl. Balatonra vágysz, akkor tudom ajánlani Keszthelyt [link] Már többször voltunk itt is és baba/gyerekbarát hely.

Ha teljes nyugit szeretnél, akkor menjetek Dunaszekcsőre. [link] Ide is megyünk egy évben kétszer. Erről csak annyit tudok mondani, hogy nagyon nyugis hely, a falu szélén. És nagyon jó az étterme és olcsó!! Itt életet csak akkor látsz, ha beülsz az autóba és azzal mész. :)

2010. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, debreceniek vagyunk, ezért nem is gondoltam Szoboszlóra, de egynapos kirándulásra tényleg jó ötlet!
2010. máj. 17. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!