Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen nyaralóhelyek vannak,...

Milyen nyaralóhelyek vannak, ahol fiatalon is találunk kikapcsolódást?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnénk nyaralni menni 3-4 napra (a szállás árától függően). Nézelődtünk, de nagyon sok mindent találtunk, és nem tudunk dönteni.

Budapestre nem szeretnénk, mert a közelében lakunk, így oda bármikor mehetünk.


Olyan helyre szeretnénk menni, ami fiatalos, illetve a közelben van fürdő/strand/vízpart/állatkert/nemzeti park, kirándulóhelyek, szórakozóhely, jó éttermek. Esetleg vannak szép épületek, műemlékek, hangulatos sétálóutcák, de más program is szóba jöhet, bármit szívesen kipróbálunk, csak lehessen aktívan tölteni az időt. Valószínű, hogy nem autóval leszünk, hanem tömegközlekedéssel oldunk meg mindent (ha kisebb távot teszünk meg, akkor bérelhetünk biciklit is, ha van rá lehetőség).


19/L


2017. máj. 22. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi kívánság nem igazán van egy helyen, pl ha kirándulást, városnézést, éttermet, fürdőt nézzük Eger vagy Miskolc-tapolca jó lehet, ha vízpart+állatkertet választanátok városnézéssel, akkor Veszprém jó lehet, és közel a Balaton. Sopron is jó lehet városnézés, éttermek, kirándulás szempontjából, ugyan így Pécs, Zalaegerszeg pl.
2017. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, azért is írtam / jellel :) Köszönöm a választ :)
2017. máj. 22. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlom Gyulát. Vannak szórakozóhelyek, a felújított Almásy kastély, élményfürdő, hangulatos éttermek a Lidó partján.
2017. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Egerbe mennék. Gyönyörű város. Kirándulni lehet, van egy nagyon jó strandja, élményfürdővel, ott van az egri vár.Vannak múzeumok, ott a szép bazilika is. Nem fogtok unatkozni ha 3-4 napra mentek. A kedvenc városom.
2017. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4, szépnek szép Eger, de pl Veszprém, Sopron, Szeged, Kecskemét hogy mást ne írjak még szebbek.
2017. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És még számos más hely is szép, jó, kellemes, szórakoztató, stb. De erősen függ az egyéni ízléstől és igényektől.

Azt el tudom képzelni, hogy kérek ajánlatot jó helyekre, mert hátha nem jut eszembe. De hogy mások döntsenek helyettem bármiben is, azt elképzelhetetlennek tartom.

Biztos például, hogy sok embernek jó Kecskemét, nekem nem. Biztos például hogy sok embernek unalmas Pécs, nekem nem.

2017. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!