Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok ajánlani olyan belföldi...

Tudtok ajánlani olyan belföldi nyaralóhelyet, ahová egy 11 hós gyerekkel és egy kistestű kutyussal el lehet menni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 11:03
 1/5 anonim válasza:
sztem az interneten olyan szallasra keress, ahova lehet kutyat vinni, a gyerek nem lesz akadaly.
2017. jún. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezen túl vagyok, viszont a legtöbb hotel kutyabarát jellege kimerül abban, hogy a szobába beengedik a kutyát, de ennyi. Ezen kívül sehova máshova nem viheted magaddal (étterem, udvar, közlekedők), a szobában pedig nem hagyhatom egész nap, ráadásul a kutya nálunk nem egy megtűrt nyűg, amit muszáj magammal vinni, hanem családtag, így szeretném, ha mindenhová velünk jöhetne. Ez viszont abból, hogy kutyabarátnak mondja magát egy szállás, még nem derül ki. Emiatt várnék olyan ötleteket, amelyek tényleg kutya és bababarátok.
2017. jún. 9. 09:46
 3/5 anonim válasza:
Olyat siman találsz ahol le lehet vinni az udvarra. Olyat ahova meg az eterembe viheted es egyedul hagyhatod a szobaban olyat nem talalsz.
2017. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szabó Simon ***** válasza:
Balatonlelle, Émy üdülő-camping: kőház, faház camping (lakókocsi, sátor). Főút - vasút és a Balaton között. 10 éve odajárok a családdal. Ős fák, tűzrakó, tárcsasütési lehetőség 2 konyha teljes felszereléssel. Közelben éttermek, cukrászdák, hentes, piac, bevásárló központok: LIDL, stb. Tesco Bogláron kb. 2km. Kellemes, kedves szolgálatkész személyzet. Tudom ajánlani!
2017. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szabó Simon ***** válasza:

Itt ránézhetsz:

[link]

2017. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!