Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Elhagyatott helyek?

TroianaBell kérdése:

Elhagyatott helyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Média órára kell anyagot készítenem, összevágnom és beadnom. Érdekes témát szeretnék választani, így egy elhagyatott helyet szeretnék találni. Neten már kerestem, de azok mind ismertebbek. Olyat szeretnék, ami kevésbé hírhedt, hogy különlegesebb legyen. Tud valaki olyat? Előre is köszönöm!
2017. jún. 8. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De mégis hol? Fel is akarod keresni?
2017. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szellemvárosok.blog.hu
2017. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pest környékre gondoltam elsősorban, és igen, a feladat része elmenni az általunk választott helyre és filmet/riportot forgatni, makd megvágni, hangolni, stb.:)
2017. jún. 8. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Elhagyott katonai bázisból millió van pl:

[link]

Vagy Dobogókőtől nem messze, a Szent Özséb kilátónál.

[link]

Vannak elhagyott strandok, Albertfalván és a Váci úton valahol, de ezeket lehet hogy azóta felszámolták.

A SZOT üdülő a Rózsadombon, OPNI, Kandó kollégium, zugligeti villamosvégállomás (bár erről azt olvastam hogy tervben van a felújítása)

2017. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ZoltanAnglia ***** válasza:
temeto.
2017. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt hiszem a 13.kerület mellett van egy elhagyatott nem elkészült idősek otthona. Majd küldök linket
2017. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!