Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 4 nap,3 éjszaka a Balatonon...

4 nap,3 éjszaka a Balatonon kb. mennyiből jönne ki?

Figyelt kérdés
Beszéltük már haverokkal, hogy lehet lenézünk majd a nyáron egy pár napra a Balcsira. Én még nem voltam sosem, ezért kérdezem, hogy kb. mennyi összeggel számoljak. Szállásból a legegyszerűbb, olcsó kemping is megteszi, egyszer-kétszer gondolom elmennénk kajálni, de a kaja zömét inkább boltban szerezném be. 18 vagyok, szóval elsősorban szórakozni mennék, tehát kalkulálnom kéne némi alkohollal is. :D Ezt is a kajához hasonlóan, boltban vennénk a zömét, de 1-2 alkalommal azért jó lenne menni ilyen beülős helyekre is. 20 ezerből kijönnék szerintetek?

2017. jún. 22. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hahaha, nem. Minimum 50.
2017. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Találsz egyáltalán helyet majd? Mert minél előbb le kell foglalni olyan 60-70 re tenném .
2017. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úristen, olyan drága? Én max. 30-ra saccoltam, csakugyan ennyire el lennék tájolva?
2017. jún. 22. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
20 max 30ezer a balatonra úgy hogy inni/bulizni stb.....öcsém te nem hogy el vagy tájolva,te azt se tudod hanyadikán van elseje!
2017. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd csak be a googleba, egy nagyon alap, de normális kemping is 2-3000/éj, plusz az utazás sincs ingyen, nem mindegy, hogy Debrecenből, Pestről, vagy a szomszéd megyéből utazol-e, vonattal, telekocsival, vagy van, aki elvigyen benzinpénzért. Ez már így minimum 10-15 a szállás, utazás, és akkor egy gyros 2000Ft, egy pizza is 2-3000 egy jégkrém 500. Persze ellehettek párizsis zsömlén, mert tudom, hogy a kaland a lényeg, de piázni otthon is tudsz egy felfújható medence mellett.
2017. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát 30ból elég szükősen de talán már ki tudnál jönni. 40 ezer már elég lehet 4 napra. 3 éjszaka mondjuk a szállás 3000/éj, kb ennyi egy olcsóbb kemping, mobilház vagy valami. durván 10 ezer + idegenforgalmi adó ami kb 400/éj, tehát 1200 + az utazás, ami valóban nem mindegy honnan és hogy mivel..Bp-ről vonat az kb 2500-3000 egy útra, de feltételezem te még diák lehetsz szóval kb 1500 egy útra, oda-vissza értelem szerűen kb. 3000, de ez Bp-ről nyilván Nyíregyházáról jóval több. Ha nincsenek túl nagy igényeitek, akkor is ha bulizni is akartok 5000 ft/nap kelleni fog kajára, piára. Aztán erre még jönnek az egyéni dolgok, ha esetleg dohányzol, vagy akármi. Aztán az sem jó ha ki vagy fillérezve, mert bármi közbejöhet legyen kéznél elég pénz, szóval 40 ezer kelleni fog összességében.
2017. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!