Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok nekem ajánlani itthoni...

Tudtok nekem ajánlani itthoni 3_4csillagos szállodákat?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk menni wellnes-ezni, van olyan szálloda amit szivesen ajánlotok, és nem drága?

3napra mennénk, félpanzióval. 😊



2017. jún. 25. 16:14
 1/4 anonim válasza:

Nem éri meg. Ma Magyarországon csak a felcsúti kisvasút lehet értelmes turisztikai úti cél.

:-(


Komolyan: honnan tudjuk mi érdekel téged?

Ha azt írom, hogy menj fel a Várba és nézd meg a Hadtörténeti múzeumot, vagy ülj be az Országos Széchényi Könyvtárba, azzal nem vagy beljebb ha a művészetek érdekelnek. Ha azt mondom, hogy menj ki a Vasúttörténeti parkba, azzal nem vagy beljebb, ha a hadtörténet érdekel. És így tovább...

2017. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, egy wellness szállóban max a kaja, meg a medence szokta az embert érdekelni... :D
2017. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igy van Köszönöm 2es válaszoló. Pihenni mennénk, és Szállodát kérdeztem, hogy itt magyarországon , melyik lenne ennek pont mwgfwlelő. Nem nyaralunk, csak pihenünk.
2017. jún. 25. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ország melyik részére mennétek attól függ. Nem mindegy.

Hévizen a Palas nagyon jó. Bőséges, finom kajákkal, szép szobákkal, köpésre a tófürdő.

Visegrádon a Royal Hotel is tetszett nekünk. Van kirándulási lehetőség is a Dunakanyarban.


De mondom attól függ hova mennél.

2017. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!