Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol lehet Budapesten metróra...

Hol lehet Budapesten metróra jegyet venni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik metróállomáson és a BKK jegy és bérletpénztárakban. [link]
2017. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Automatából,van minden megállóban,ha jól tudom.

Ha egy teljes napig maradsz vegyél 24órás Budapest bérletet!

Egyébként nem csak metróra használható fel!

2017. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb a BKK automata, ami nagyon sok helyen van, busz- és villamosmegállókban, aluljárókban is.
2017. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dzseri ***** válasza:
45%
készülj fel arra, hogy a legtöbb automatában csak bankkártyával lehet fizetni
2017. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem kell felkészülnie automata használatára, mert a jelek szerint ritkán jár Pesten, tehát valószínűleg egy vasúti vagy buszpályaudvarra fog érkezni, ahol van BKK ügyfélközpont, és azokban embertől lehet megvásárolni készpénz használatával is. Bizonytalan lelkületűeknek ez kiváló megoldás, és mint mondtam, szinte minden olyan helyen van ilyen vásárlási lehetőség, ahová a vidékiek beérkeznek tömegközlekedéssel. Például: Kőbánya-Kispest, Kelenföld, Népliget, Keleti pályaudvar, Déli pályaudvar. Ha pedig netán olyan helyre érkezik, ahol nincs ügyfélközpont, akkor ott szintén meg lehet úszni automatázás nélkül, hiszen van emberi munkaerővel működő BKK pénztár például a Nyugati aluljáróban, vagy a Stadionok metróállomásnál.

Tehát ha valaki nagyon bizonytalan az önkiszolgáló jegyvásárlást illetően, annak nem kell aggódnia, hiszen a fent említettek ismeretében nyugodt lehet, hogy embertől fogja megvásárolni a jegyet.

2017. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!