Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyi a belépő?

Mennyi a belépő?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a lányommal el menni a Balatonfüredi Görög faluba és az után érdeklődnék h mennyibe kerül a felnőtt és a gyermek belépő?Mert nincs fent az ára itt a neten csak a görög falu mellett levő aqua park árai vannak fel tüntetve mi oda meg nem akarunk menni.

2017. júl. 7. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal már rég tönkrement, ingyen is bemehettek, ha lepsztuló házakat akartok nézni...
2017. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen én is úgy tudtam de egyik ismerősöm rakott fel róla friss képeket a facre amin eléggé fel van lendülve ez a görög falu.Fel vannak a házak is újítva.
2017. júl. 7. 13:13
 3/7 A kérdező kommentje:
azt el felejtettem megkérdezni h menyibe kerül Füreden a vízi biciklizés?Az egy nyári kaland c sorozatba ott 1800ft volt de hát az film.Filmbeli árakra meg nem lehet adni.
2017. júl. 7. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A vízibiciklizés nagyságrendileg annyi amennyit írsz, 1800 körül a fél óra, és 2500 kb a teljes óra.
2017. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem az ismerősödet kérdezed meg, aki ott volt?
2017. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert ők nem vízi biciklizett mert sajnálja az ilyenekre a pénzt pedig a lányuk élvezte volna holott ő is meg a férje is külföldön dolgoznak és jobban megengedhetnék maguknak mint én magyar fizuból na mindegy,A lényeg h mi azért megyünk el h jól érezzük magunkat és olyan dolgokat próbáljunk ki amiket otthon nem tudunk.Hiszen 1 nyaralás az élményekről szól,arról h az éves fáradalmainkat ki pihenjük,h el meneküljünk a hétköznapi gondjaink elöl és végre ne mi szolgáljunk ki másokat hanem abba az 1 hétbe mások ugráljanak nekünk,h lazítsunk h élvezzük az életet.Nem pedig azért h ott is sóherkodjunk.Csak azt nem értem h aki mindenre sajnálja a pénzt még arra is h a nyaraláson jól érezze magát az minek megy nyaralni?Meg a lányának is a boltba vett fagyit mert a strandon többe került.Furák ezek a dolgok.Hát nem vagyunk egyformák én biztos h nem sajnálnám a lányomtól azt a strandi fagyit
2017. júl. 9. 14:43
 7/7 A kérdező kommentje:
És azt meg tudjátok nekem még mondani h vízi biciklin kívül még milyen lehetőségek vannak azt tudom h van ilyen óriás buborék amivel lehet menni a vízen de ezeken kívül még mik vannak és így körülbelüli árakat is tudnátok mondani.Még sose voltunk Balatonon nyaralni csak osztály kiránduláson de ott is fél órát voltunk a Balaton parton a többi időt hülye múzeumokba töltöttük
2017. júl. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!