Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova dugjam el a pénzem?...

Hova dugjam el a pénzem? Mármint felkel menjek Pestre 120 ezer ft készpénzzel. Hova rejtsem el?

Figyelt kérdés
Számítógépet akarok vásárolni és készpénzzel kell hogy felmenjek. Én nem Pesten lakok tőle egy olyan 50 km-re. Az út oda kb 1 óra. És mi van hogyha ki akarnak rabolni? Hova tegyen a pénzt hogy ne látszódjon és ha mégis valaki kiakar rabolni akkor se tudja hogy van nálam annyi pénz. Mit tudom én,mondjuk oda adom a zsebemben lévő pénzt 1-2 ezer ft ot. De hogyha kutat mondja hogy mutassam a zsebeimet stb. Szóval abban az esetben se látszódjon a pénz. Mondjuk megvettem a gépet és jövök vissza fele miben dugjak el egy teljes számítógépet? Elfelejtetem mondani hogy egy üres számítógép házal megyek fel mert abba szerelik bele a cuccokat. Szóval hogy ne akarjanak kirabolni mit csináljak vagy mit ne csináljak. Tudom hogy hosszú lett kicsit. helyesírási hibákért elnézést. 15 éves fiú vagyok.

2017. júl. 24. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Minden zsebedbe szétosztva.


De egyik ismerős mikor olyan helyre ment, akkor a zoknijába dugta, és jól tette, mert kb. az első helyen ki akarták rabolni.

2017. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem lesz fura hogy ha a zoknimból veszem előM illetve a gépet akkor sem tudom elrejteni.
2017. júl. 24. 17:00
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Várj addig a vásárlással, amíg leszállnak a heréid.
2017. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
A pénz hagyján... de hová rejted majd hazafelé a számítógépet?
2017. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát oké... De nem ez volt a kérdés. Illetve le vannak szállva a heréim. Képzeld el kedves válaszoló hogy nagyon sokszor járok fel Pestre. Egryik nap mikor mentem fel a nyugatinál belém kötöttek (Kissességi emberek voltak) és hát nálam volt a telefonom meg egy kis pénz haza útra. Mondták hogy adjam oda a telefonom had nézzék meg az időt. Mondom erre nekik hogy nem adom oda! És erre fel a kövérebb oda jött hogy elver ha nem adom oda. Mondtam nekik hogy nem adóm. erre megütött én meg elkaptam a fejét és belevertem a térköbe. És a többiek erre nekem támadtak és hát nem vertek el de kaptam. Ki akarták venni a telefonom a zsebemből! Az a melyik nyúlt a telefonomért fejen rúgtam és elfutottam.! Szóval nem tudom hogy neked ezek után lenne e kedved 100 ezer ft magadnál hordani.
2017. júl. 24. 17:22
 6/19 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha mondjuk vinném magammal a haverjaimat. mondjuk lennénk 3 an akkor szerinted belénk mernének kötni ?
2017. júl. 24. 17:24
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

#5

Ha ekkora karateharcos vagy akkor meg nincs félnivalód :DDDD

2017. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De kisebbek voltak nálam illetve az egyik egy évvel lehetett nálam idősebb. Hárman voltak.
2017. júl. 24. 17:26
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak téged kirabolni... Ez nem a vadnyugat...

Ha meg jönnek ilyen gyanús alakok, akkor alap, hogy a szemkontaktust sem veszed fel velük, nemhogy még válaszolgass is a kérdéseikre.

2017. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát igen de tudod abba a helyzetben nem is igazán tudtam hogy most mit is kéne csinálni. És annyira azért nem voltam karatés mivel szerintem én kaptam a többet.
2017. júl. 24. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!