Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Romantikus sétahajózás Budapes...

Romantikus sétahajózás Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretném páromat meglepni egy esti sétahajózás Busapesten, melyik szervezőcéget ajánlanátok egy 1 órás hajóútra? Ha lehet, kérlek válaszotokat indokoljátok meg :) 23F
2017. júl. 30. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Nézz körbe a kupon oldalakon (bonuszbrigas, alkupon, maikupon)! Ott szoktak lenni olyanok, hogy 1490Ft/fő. Én és a párom is kuponnal mentünk, de nem tudom már melyik cég volt, de mi élveztük. Igazából (szerintem) nem tudsz nagyon mellényúlni :)
2017. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit ne válassz, az a sima turistajárat; iszonyat tömeg szokott lenni így nyáron.
2017. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, első, ezeket kettesben is lehet igényelni, vagy mindenképpen több főre tervezik?
2017. júl. 30. 23:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Többen vannak a hajón, úgyhogy nem teljesen kettesben vagytok, ha ezt az opciót választod. Mi októberben voltunk, és a hajónak volt egy fedett, és egy kinti része. A fedett részben kb 6fős asztalok voltak, de nem voltak túl sokan így mi ketten ültünk egy asztalnál, és nem zavartak a többiek. :) (Első voltam)
2017. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Senki nem ismeri a Mahartot? És a google-t se?!


mahart.hu

2017. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!