Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha egy olyan megállón szállok...

Ha egy olyan megállón szállok fel a vonatra ahol nincs állomás, akkor vehetek jegyet a kalauztól úgy Budapestig, hogy a 2 megállóval odébb át kell majd szállni és ott lesz állomás?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdésem.

2017. aug. 1. 13:49
 1/3 anonim válasza:
Én is utaztam sokazor úgy, hogy egy olyan kis megállóban száltam föl, ahol nincsen állomás. Mindig a kalauztól vettem jegyet. Gondolom át is lehet vele szállni, persze. Ugyanolyan teljes értékű jegy, mint amit állomáson nyomtatnak.
2017. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nincs állomás, hanem pld csak forgalmi okbol áll meg a vonat valahol, akkor valoszinuleg meg fog buntetni. Ha jegykiadás nincs az állomáson, akkor vehetsz jegyet átszálláshoz is
2017. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

,ha nincs jegykiado amutomata akkor pótdijmentesen vehetel jegyet!

Ezt ugy hívják TM Táblás megálló!

Viszont ha van jegykiado automata akkor onnan vagy köteles venni,ha nem veszel akkor 2600 ft potdijjat köteles vagy megfizetni a menetjegy díján felül!

2017. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!