Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha Angliaban vagyok diak,...

Ha Angliaban vagyok diak, akkor az angol diakigazolvanyommal otthon is kapok kedvezmenyeket pl utazaskor?

Figyelt kérdés
Valaszokat/ linkeket elore is koszi
2010. máj. 24. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, sot meg ki is rohognek (tapasztalatbol mondom)

19/L harom eve angliaban

2010. máj. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elvileg kötelesek elfogadni EUn belül a többi ország okmányait.


forditva próbáltam csak, magyar diákkal simán kapsz diákkedvezményt brüsszelben-németországban, de még az USAban is (múlt heti rangers meccsen próóbáltam)

2010. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg el kéne, gyakorlatilag nem szokták. Én gyakran szoktam a német diákommal próbálkozni, utána meg a nemzetközivel (ezzel már nagyobb sikerrel). A végén meg jöhet a magyar :P
2010. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utazási kedvezmény mindenhol csak az adott ország saját állampolgárságú diákjainak jár, a belépési kedvezmények (múzeumok, látnivalók) viszont az EU összes diákjának egységesen járnak.
2010. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok, koszi mindenkinek.Akkor asszem gyorsan egy eu-s diakot szerzek be :)

Udv

xxx

2010. máj. 25. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!