Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Veszprémben a Tizen1 kávézóban...

Veszprémben a Tizen1 kávézóban milyenek az árak? Szolgálnak fel mást is kávén kívül?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikusnak tűnik a hely, azért kérdezem, mielőtt túlzottan meglepődnék élőben az árakon. :)

2017. aug. 18. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rákattintasz az alábbi linkre és legörgetsz az értékelésekig, akkor fényképeket is találsz. A fényképek között pedig árlapot is -ha kinagyítod, az árakat is le tudod olvasni :-)
2017. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem (gondolom a Facebook oldalukra gondoltál). Nem mondom, hogy nagyon látszódtak az árak (mert én nem sokat tudtam kivenni belőlük), de láttam, hogy lehet venni teát, olyan 400-500 (?) körüli áron, meg vannak valami kajafélék is. :D
2017. aug. 19. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj, Te szegény, rossz szokásomhoz "híven", már megint elfelejtettem betenni a linket - bocsánat. Ráadásul most meg nem is találom azt, csak egy 2015-ös cikket - azóta nyilván emelkedtek már az árak:

[link]

2017. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez máris olvashatóbb így! :D Érdekes, a helyről csak pár napja hallottam, pedig Veszprémbe járok suliba már egy ideje. Az árak biztosan emelkedtek, de nem hiszem, hogy nagyon drasztikusan (remélem).
2017. aug. 20. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!