Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mindegy hol veszek vonatjegyet?

Mindegy hol veszek vonatjegyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék elmenni a páromhoz Szlovákiába

csak nem tudom hogy a jegyet előre kell e foglalni vagy simán vehetek e Keletin is mivel mindenki akit kérdeztem mást mond. Szóval tudtok nekem segíteni?



2017. aug. 22. 04:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Keleti nemzetközi jegypénztárát nem ajánlom. Gyakran hosszú ott a várakozási idő. Inkább a Nyugati vagy a Déii nemzetközi pénztárat válaszd, vagy a Keletiben a Wasteels irodát. Soha ne a vonat indulása előtt próbálj nk jegyet venni, mert lekésheted azt. Ezen kívül ha lehet online venni a jegyet, az a legjobb, aztán csak át kell venned egy automatából a Keletiben.
2017. aug. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en is Pozsonyba akarok vonatozni, lehet nemzetkozi jegyet venni online?
2017. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet venni/intázni nemzetközit is az elvira.hu -n.

De:

"Figyelem! Nemzetközi vonatjegy otthoni nyomtatással nem vásárolható! Az interneten vásárolt nemzetközi vonatjegyet az utazás megkezdése előtt a meghirdetett, magyarországi vasútállomásokon található jegyátvételi pontok egyikén kell kinyomtatni. A kinyomtatott jegy nélkül utazók jegynélküli utasnak minősülnek, a vonaton pótdíjjal kiegészítve kell a jegyüket megvásárolniuk. "

2017. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!