Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok olyan helyet mondani...

Tudtok olyan helyet mondani itt magyarországon, ahol valami nagy I vagy II világháborús csata dúlt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2017. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Budapest.
2017. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazából az a célom hogy egy haverommal kimegyünk egy ilyen helyre hogy katonai cuccokat gyüjtsünk.

Hortobágy az lehet hogy jó is lesz, de budapesten nem hiszem hogy találok valamit.

2017. aug. 24. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Bármit is találtok, az az államé, nem lenne szabad megtartani. :(
2017. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ja,

De amit nem tudnak az nem fáj nekik ugyebár

2017. aug. 25. 16:08
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk feltehetően semmit sem lehetne találni mert amit még nem találtak meg, azt feltehetően már megette a rozsda. Illetve ha találnánk is, inkább nem kéne hozzányúlni nehogy baj legyen.

Ezeket azért írom le így kb 6 évvel a kérdés megírása után, hogy ha esetleg valaki ezen gondolkozna, hogy ő is megpróbálkozik vele, akkor NE csinálja.

Egyrészt feltehetően úgysem talál az ember semmit sem a fent említett dolgok miatt.

Másrészt ahogyan az egyik válaszadó írta: úgysem tarthatod meg és nem is ajánlott.

Harmadrészt ha találsz is valamit akkor azt jobb nem piszkálni mert nagy baj lehet belőle.

Mikor megírtam ezt a kérdést még fiatal voltam és nem gondoltam bele ezekbe. Szerencsére amúgy odáig nem jutottunk el, hogy meg is valósítsuk ezt az egyébként elég rossz veszélyes "tervet".

Így most 6 évvel később kicsit idősebben vettem észre ezt a kérdést a profilomon és gondoltam, hogy leírom ezeket, hogy lehetőleg semmilyen meggondolatlan fiatal (vagy akár felnőtt) ne kerüljön bajba/veszélybe és ne sérüljön meg emiatt.

2023. márc. 6. 18:53
 7/8 NTBS ***** válasza:
Székesfehérvár környéke. A tavaszi ébredés hadművelet.
2023. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem írom le mivel egy határmenti falu de itt bőven találni cuccokat amikhez tűzszerész kell. Én annyira nem örülök ezeknek a találkozásoknak.
2023. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!