Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Bogácsra hogy lehet eljutni...

Bogácsra hogy lehet eljutni Egeren át a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

A 25.főúton jövünk, de valahogy mindig eltévedünk.Azt mondják a Tescó után balra kell lekanyarodni valahol,és úgy lyukadunk ki Noszvaly rányába, ami elvisz Bogácsra.


Beszólogatók kíméljenek, a segítő szándékot megköszönöm!!!


2017. aug. 31. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A térképen bejelöltem neked. Egyébként érdemes megtanulni használni a Google Mapset. Nem egy nagy ördöngösség, viszont fantasztikus.


[link]

2017. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nézegettem az útvonaltervet.A Diegónál kell balr fordulnunk,a Cifrakapu út,tetemvár út Vécsivölgy felé,ha jól látom...?De nem tudom a narancssárga színű út mit jelent,az amúgy kék útvonalon?
2017. aug. 31. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
A színek a forgalmat jelzik. Ha pár óra múlva kattintasz rá, akkor jelentősen változni fog.
2017. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2017. aug. 31. 17:28
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja,en pont a masik iranybol jonnek...:))

Szarvasko iranyabol,Borsod megyebol.

2017. aug. 31. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, ha elszúrjàtok, mert annyira nem magától értetődő és egy helyen nagyon hiányzik egy útirányjelző tábla.


Tehát: gyertek be a Ráckapu téri felüljáróig, de arra ne hajtsatok rá, hanem jobbra, majd balra tartva befűzitek magatokat a felüljáró alá. Ezen a szakaszon a táblákon Bogács és Noszvaj is ki van írva. A Malom utcán lesztek, ennek végén kell balra, majd jobbra fordulni, immàr a Tetemvár utcába. A főútvonalat követve rövidesen Egervári vasúti megállónál keresztezitek a vasutat - ami azt jelenti, jó helyen vagytok.


A Tescónál balra fordulva amúgy rövidebb, csak balra a Tetemvár utcába betalàlni kicsit nehezebb utána, mert nincs nagyon jellegzetes tájékozódási pont.

2017. szept. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen.En azt neztem,hogy a Diego utan kell balra fordulni es azon az uton egyenesen,majd balra,es utana egyenesen,majd megint balrabalra

Az a baj,hogy tabla se nagyon van,eltevesztjuk,megfordulni nagyon nehez.

2017. szept. 1. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!