Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van egy barátnőm, akinek...

Van egy barátnőm, akinek kicsit nincs kedve élni. Romániában lakunk, és gondoltam el utazunk Magyarországra, abból a célból hogy valami felejthetetlen élményt adják neki?

Figyelt kérdés

Inkább Debrecen közelében gondolkoztam, de nem baj ha messzebb van, bármit megteszek h boldog legyen, ha úgy van akkor lehet két napos nem tudom mi motivalhatná fel a lányt, wellness hotel, kellemes vacsora, mozi, fürdő? Ezek kB benne lennének, de szerintem ez kevés ahoz hogy, felejthetetlen legyen.

Amit szeret :koala(sajnos Magyarországon már nincs ha jól tudom).. Rock zene, de nem rocker, de pl tankcsapdat szereti.. Egyebet nem tudom.. KB úgy is alakulhat, hogy esetleg össze is jöhetunk ketten. Én F/19 ő L19.

Nagyon szeretném vissza hozni az életbe.. (Nincs öngyilkos hajlamai, nem is depis, csak kevés kedve van) nagyon köszönöm a válaszokat előre is!


2017. szept. 14. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami aktív programmal jobban fel tudnád dobni: az ilyen életunt embereknek a fizikai teljesítmény hiányzik. A wellness unalmas, inkább valami gyalogtúra, kerékpár túra, stb. jobban feldobná. Bár össze akarsz jönni vele, és azt hiszed, kettesben jó lesz, de igazából egy nagy társasággal jobb lenne utazni.
2017. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Romániában sokkal több élményt lehet összeszedni mint itt ahol szinte semmi nincs. Nem véletlen hogy a magyarok Erdélybe mennek.
2017. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen... még jöhetnek dögivel ! jó sokan ... minnél több ötletet szeretnék
2017. szept. 14. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Sokfelé vannak szüreti mulatságok, halászlé, kakaspörkölt stb főzőversenyek a Duna_Tisza közén. De Gyulán is sok érdekes program szokott lenni.
2017. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miskolc-Tapolca wellnes hétvége..
2017. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkepp Magyarorszagimegfeleloikben, akkor Zempleni kalandpark. De szerintem is Romaniaban tobb lehetoseg lenne. Melyik reszen eltek?
2017. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szilágy megye. Letavertes határtól nem messze
2017. szept. 15. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Tankcsapda debreceni, szóval elég gyakran lépnek fel ott.

De szerintem elég kevés infód van még róla...kicsit még ismerkedjetek, említsd meg neki a javaslataid és az alapján dönts.

Mondjuk én úgy vagyok, hogy felejthetetlenné nem az teszi a programot, hogy hol voltunk, hanem hogy kivel...

2017. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!