Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 24 órás utazás. Anglia -...

24 órás utazás. Anglia - Magyarország. Autóval Mivel foglaljuk le magunkat? Ketten megyünk a párommal. Tudnátok ajánlani pár dolgot amit tudnánk csinálni az utazás során unaloműzésként?

Figyelt kérdés
zenehallgatás, filmnézés, rádióhallgatás, barkóba...

2017. szept. 21. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Bongesszetek a fapados masfel oras par ezres ajanlatokat kozben, es csinaljatok osszehasonlito excel tablazatot a kulonbozo tarsasagok ajanlatairol, hogy tobbe ne kelljen ilyen hulyesegen gondolkoznotok.
2017. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
szedjetek fel stopposokat
2017. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mar parszor mi lenyomtuk ezt, ilyenkor en altalaban a vezetessel foglalom le magam, baratnom pedig az alvassal, telefonnal, beszelgetessel.
2017. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. Azt sikerült eldönteni, hogy mivel menjünk :)

Attól hogy te hülyeségnek tartod, nekem miért kellene? :)

2017. szept. 21. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
24 óra? mivel mentek? lovaskocsi? 18 óra az út
2017. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem hogy mondtam volna konkrét városneveket, hogy honnan hova.


Köszönöm ezeket az értelmes válaszokat... :)

2017. szept. 21. 22:52
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

ma 22:16

Te honnan számolod az utat?

Mert nekünk is 24 óra az út háztól házig. Angliában is 4 óra az út, hogy a csalagúthoz kiérjünk. Nem mindenki lakik Londonban.

Kedves kérdező.

Mi felváltva vezetünk. Aki vezet az az útra figyel addig másik pihen. Alszik, olvas, zenét hallgat, vagy beszélgetünk.

2017. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk kábé 26-35 óra az út két kisgyerekkel. Anglia közepétől Magyarország déli részére.

Addig örüljetek, amíg nem gyerekkel kell megtenni ezt a távot:D

Mivel egyikőtök vezet, másikótok max olvashat, zenét hallgathat, filmezhet. Mást nem nagyon tudtok csinálni.

Ha csak egyikőtök vezet, akkor 4-6 óránként bizti meg kell állni 20-30 percre...nálunk csak férjem vezet, én meg útközben etetem, itatom:D

Szerezzetek be nagyon jó minőségű autós usb-ket, elosztóval, mert baromi lassan töltenek, meg egy-két hordozható akut, esetleg napelemmel tölthetőt.

2017. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Internetezz a telefonodon, ahogy a többiek. Csak hagyd bekapcsolva az adaptív tempomatot vagy az AEBS-t, akkor nem lehet baj. :D Én napi 8 órát vezetek, 2x4-et, de sokszor unom. Zenét hallgatok, néha rádió, amúgy semmi. Neked ott a párod, beszélgessetek, jobban telik az idő.
2017. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Csak az első válaszolóval tudok egyetegyérteni, aki Angliából képes hazaautózni a 3-5 ezer forintos repjegyek korában, annak tudok gratulálni.
2017. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!