Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Keleti vagy Nyugati pályaudv...

A Keleti vagy Nyugati pályaudvaron működik csomagmegőrző? Hány órától, hány óráig lehet ezt igénybe venni? Mennyibe kerül? Egy ilyen gurulós bőröndről lenne szó közepes méretű.

Figyelt kérdés
A MÁV hivatalos oldalán már jártam, de ezekre a kérdésekre nem találtam választ, csak arra, hogy elméletileg ez működik.
2017. okt. 11. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Keletinél tuti.

0-24h és 200-assal működik.

2017. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Azért, ha valaki tudja, hogy a Nyugatinál működik-e kérem írjon már, mert nagyon fontos lenne nekem.
2017. okt. 11. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

A MÁV hivatalos oldaláról:


Keleti Pályaudvar

[link]

Itt elolvashatod:


„Csomagmegőrző - Nyitvatartás

H-V: 03:45-24:00


Csomagmegőrző - Megközelíthetőség

megközelíthető az állomás épületén belül


Csomagmegőrző - Megjegyzés

Csomagmegőrző automaták az aluljárószinten, a lépcső alatt, valamint a személyes ügyfélszolgálat melletti helyiségben a 9. vágány elejénél a főbejárattól jobbra. Kisebb méretű automaták belső mérete: 350 mm X 500 mm X 750 mm Nagyobb méretű automaták belső mérete: 500 mm X 600 mm X 750 mm”


Nyugati Pályaudvar

[link]

Itt elolvashatod:


„Csomagmegőrző - Nyitvatartás

h-v: 02:30-00:50


Csomagmegőrző - Megközelíthetőség

megközelíthető az állomás épületén belül


Csomagmegőrző - Megjegyzés

Csomagmegőrző automaták a váróteremben találhatók. Megközelíthető a pénztárak felől, valamint a 14-17-es vágányok felőli folyosóról. Kisebb méretű automaták belső mérete 350mm x500mm x 750mm. Nagyobb méretű automaták belső mérete 500mm x 600mm x 750mm.

2017. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt, de a MÁV hivatalos oldalán már jártam, és ott továbbra sem látom, hogy kifejezetten a Nyugati pályaudvaron mennyibe kerül.
2017. okt. 12. 16:17
 5/5 anonim válasza:
Megbízhatóak ezek a csomagmegőrzők?
2021. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!