Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kollégista lányok, ti mekkora...

Kollégista lányok, ti mekkora súlyú bőrönddel utaztok a vonaton, buszon?

Figyelt kérdés

körülbelüli kg-ra lennék kíváncsi amivel átlagosan utaztok :)

az autós utazást most ne vegyük ide, mert ott nem igazán kell cipekedni :D


esetleg kort is írhattok, hogy pl. már egyetem vagy még középsuli



2017. okt. 28. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem böröndöt, hanem utazótáskát hordok, és uygan sosme mértem le súlyra, de érzésem szerint 10-15 kg között lehet. (Egyszer adtam fel 20 kg-os táskát csomagként, az érezhetöen nehezebb volt, ennek alapján tippelem)

De alapszabályként azt vettem mindig, hogy annyit paokolk be, amit egyedül, segítség nélkül elbirok fél óráig is cipelni anélkül, hogy leszakadna a karom. (föiskola)

2017. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőröndöm van, amit húzni lehet. Így könnyű mozogni vele. Csak akkor nehéz, ha a csomagtartóra fel kell tenni a vonaton, de az is megy, bár nem könnyű :D Kb. 20-25 kg-t simán elbírok.
2017. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15 kiló az enyém is, de csak azért ilyen könnyű, mert kétszer kell átszállnom, és nehezebb bőrönddel nem tudnám megtenni a két lépcsőt is magában foglaló utat négy perc alatt.
2017. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem kb.8kg-os szokott lenni a bőröndöm,a nagyja ruha,és a kollégiumban is ott szoktam hagyni jó párat hétvégén.(Gimnázium)
2017. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!