Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok mondani olcsó fürdőket/...

Tudtok mondani olcsó fürdőket/spakat Budapesten, amik késő estig nyitva vannak?

Figyelt kérdés
Igazából annyi a lényeg hogy egy jakuzzi meg egy sauna legyen benne és ne legyen több 2.000-nél.

2017. nov. 1. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. lehetetlent kérsz - sima uszoda belépő 1800 ft körül van.

Egyet találtam, ami sokáig van nyitva, az is van, amit kérsz, de 2 ezer felett:

[link]

2017. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos igen, sajnos úgy néz ki hogy valóban lehetetlen Budapesten ilyen fürdőket találni, ami érdekes, mert vidék meg tele van ilyenekkel. De hát gondolom mások az igények. Nem is igazán "fürdő" amit én keresek, hanem egy kis wellness részleg, valamely fogadóba, panzióban, kisebb szállodában. Egyébként az jó amit küldtél, köszönöm szépen, valóban kicsit drágább mint amire gondoltam, de azért annyira nem vészes, lehet meglátogatom majd.
2017. nov. 3. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy nincs ilyen, mert sok van (Rudas Fürdő tetején pl. panorámás jacuzzi, ami péntek-szombaton hajnali 4-ig nyitva van), hanem az, hogy 2000 Ft-ot szánsz rá.
2017. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy 2000 (max 3000) forintos árkategóriában szoktam ilyen fürdőkben lubickolni vidéken. Azt én értem hogy vannak olyan luxos spak/szállodák meg impozáns fürdők Bp-n, amik tudnak ilyet biztosítani, de 5000 Ft-ot nekem nagyon nem ér meg, hiszen én tényleg csak egy szaunára meg egy jakuzzira vágynék. Az késői nyitvatartásért meg azért ragaszkodom, mert általábam este 7-8 óráig dolgozom.
2017. nov. 3. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi maximálisan megértjük az igényeidet - de Neked meg azt kell megérteni, hogy ha este 8 után (ez egy extra) akarsz valahol nem is sima medencét, hanem jakuzzit, meg szaunát (wellness, ez is extra), akkor bizony ezt meg kell fizetni. (1-es vagyok)

Ja, és az ilyen szolgáltatásokat általában hoteles wellness részlegben találod, ahol a hotelnek nem érdeke, hogy szállás nélkül vedd igénybe a szolgáltatást - ha mégis, akkor meg meg kell fizetni.

Igen, elhiszem, hogy vidéken olcsóbb - mivel ott a fizetőképes kereslet is kisebb. Budapest turisztikai központ - nyilván itt többet el is lehet kérni ugyanazért.

2017. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!