Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol van Észak - Magyarországon...

Hol van Észak - Magyarországon szép táj, (tó, erdő) ahol lehet kirándulni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
èszak magyarország az északi középhegység. szóval erdö van böven. az egy óriási terület, így keress rá èszaki középhegységre és ott tudsz többet olvasni róla.
2008. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Pl. gyere le Bánkra itt van szép tó és a Börzsöny sincs messze ott nagyon jókat lehet kirándulni. Bp. - től kevesebb mint 100 km.
2008. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Magyarországon rengeteg gyönyörű hely van. Aranyos kis tó van Mátraháza mellett, Sástó(tábla jelzi) kilátóval, a környéken ott a Kékes, stb. Ha tovább megyünk Parádon is találhatsz kedvedre való helyeket. Mi szálltunk meg Répáshután (Vadász bisztró) olcsó hely, jó kajákkal, innen lehet kirándulni a Hámori-tóhoz. Zemplén a kedvencem. Vár függő vagyok, ott felejthetetlen élmény Füzér, Regéc, Boldogkőváralja. Irj, ha valami érdekel, tele vagyok ötletekkel.
2008. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tényleg észak- magyarországon rengeteget lehet kirándulgatni, amikor még kicsi voltam, a szüleimmel rengeteg helyet bejártunk. A Bakony is meseszép, a levegője fantasztikus. Bakonybélen rengeteg szálláslehetőség is van. És egy nagyon szuper kis étterem.
2008. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi megyünk most hétvégén (nov. 14-16.) Aggtelek-Rozsnyó-Krasznahorka útra, ha érdekel. 11 000 ft a 3 nap. Itt meg tudod nézni: www.haratik.hu
2008. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szilvásvárad, Szalajka-völgy, Eger, Aggtelek
2009. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!