Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ki lakik Miskolcon? Illetve...

Ki lakik Miskolcon? Illetve ki ismeri Miskolcot?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömmel Miskolc-tiszai vasútállomáson találkozunk. (köztes hely)

Es az a problémám, hogy egyikünk sem ismeri Miskolcot, és a kérdésem pedig az lenne, hogy mi van oda közel valami gyorskajázó vagy hasonló? Vagy esetleg valami szórakozó hely?



2017. nov. 14. 18:21
 1/4 pptomi ***** válasza:
100%
Az nem egy nívós környék. Lepusztult kocsmákat találtok dögivel, érdemes bármelyik villamossal elmenni mondjuk a centrumig (pár perces utazás), ott a környéken találtok szórakozó helyet is és éttermet, mekit is. Eltévedni elég nehéz, nem kell tartani tőle.
2017. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pályaudvar környéke elég lepusztult, én is azt javaslom hogy villamosra fel, 3 vagy 4 megálló a főutca, onnan meg 3 perc a pláza, ahol van Meki is, KFC is. Szórakozóhelyeket nem ismerek, mert nem járok, azt tudom hogy van egy az Egyetemvárosban de az egyrészt csak bizonyos napokon van nyitva késő este, másrészt elég messze van a belvárostól vagy a pályaudvartól.
2017. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. nov. 17. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
harmadik miskolciként is csak megerősíteni tudom az előttem szólókat
2017. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!