Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

Ki lakik Miskolcon? Illetve ki ismeri Miskolcot?

Egyik ismerősömmel Miskolc-tiszai vasútállomáson találkozunk. (köztes hely)
Es az a problémám, hogy egyikünk sem ismeri Miskolcot, és a kérdésem pedig az lenne, hogy mi van oda közel valami gyorskajázó vagy hasonló? Vagy esetleg valami szórakozó hely?

Keress kérdéseket hasonló témában: vasútállomás

11-14 18:21  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
pptomi nevű felhasználó válasza:

Az nem egy nívós környék. Lepusztult kocsmákat találtok dögivel, érdemes bármelyik villamossal elmenni mondjuk a centrumig (pár perces utazás), ott a környéken találtok szórakozó helyet is és éttermet, mekit is. Eltévedni elég nehéz, nem kell tartani tőle.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 11-15 12:38 Privát üzenet
A pályaudvar környéke elég lepusztult, én is azt javaslom hogy villamosra fel, 3 vagy 4 megálló a főutca, onnan meg 3 perc a pláza, ahol van Meki is, KFC is. Szórakozóhelyeket nem ismerek, mert nem járok, azt tudom hogy van egy az Egyetemvárosban de az egyrészt csak bizonyos napokon van nyitva késő este, másrészt elég messze van a belvárostól vagy a pályaudvartól.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 11-15 21:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

# 3/4Időpont 11-17 10:00 Privát üzenet
harmadik miskolciként is csak megerősíteni tudom az előttem szólókat

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 11-18 10:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miskolctapolcára mennénk. Miskolcon a buszról melyik megállóban kell leszállni ahhoz, hogy eljussunk oda? Néztem a googlen ott Búza tér megállót ír, viszont a menetrendben nincs..
Hogyan tudok eljutni miskolcon a tiszairol a generali arenaba?
Érdekelne hogy Miskolcon milyenek az árak egy turista számára? Drágaság van?
Tudnátok mondani Miskolcon elhagyatott/ijesztő helyeket?
Hol lehet reggelizni Miskolcon?
Miskolcon tudnátok olyan szállást mondani, amit kitudunk venni egy éjszakára? Persze nem horribilis árért (kb 10ezer). Kerestem már a Google-ban is, de nem találtam megfelelőt.

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Magyarország rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu