Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nem annyira aktuális kérdés,...

Nem annyira aktuális kérdés, de Siófok mennyire alkalmas családi nyaralásra?

Figyelt kérdés
Vagy oda inkább haverokkal szoktak menni nyaralni, szórakozni nyáron és nem családostól?
2017. dec. 2. 19:09
 1/4 anonim válasza:
Szerintem családdal meg a haverokkal is ideális.
2017. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen alkalmas. Ha nagyon kicsik a gyerekek, érdemes olyan strand közelében szállást keresni, ahol homokos part van. Ha kirándulni is akartok, az északi part jobb, ott több a látnivaló.
2017. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én majd az egész gyerekkoromban a Hotel Magisternben nyaraltam a családdal (aka Fővárosi Tanàcs üdülője a 80-as években). Imádtam. A szülők néha még most is mennek oda (bár azt nem tudom, hogy a nosztalgia miatt vagy mert tényleg jó).

Én nem voltam a 90-es évek eleje óta.

Viszont Siófokra elmentem amikor a babánk fél éves volt, van egy olyan mólóval elkerített öböl ahol pàr centis a víz a legjobb emlékeim szerint, na azt imádta a picur is.

2017. dec. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ott lakom. Igazából semmi nincs, van Balaton, fesztiválok azt ennyi. Télen tok kihalt minden
2018. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!