Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szegedi látnivalók?

Szegedi látnivalók?

Figyelt kérdés
Szegedre utazok jövőhéten, olyan programok érdemelnének amik lehetőleg ingyenesek és élvezhetőek lehetnek egy 20 éves lánynak. Érdekel minden kiállítás, múzeum, templom minden ami látogatható. Egyedül utazok. A karácsonyi vásár az persze adott :)

2017. dec. 14. 20:26
 1/1 anonim válasza:
Szia, én mondjuk 5 évig éltem Szegeden, bár bevallottan, múzeumban 3x voltam. Szép a Tisza part, az árvízi emlékmű, a Dóm és körben az egyetemi épületek árkádjai alatt mellszobrok is vannak (most tuti van ott is adventi vásár), plusz a Széchenyi téren, Kárász utcán is, egészen a dékáni hivatal előtti térig vásár szokott lenni. 😀 a Kárász utcától nem messze találod a Reök palotát, ott is szokott kiállítás lenni, de maga az épület is igen szép.
2017. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!