Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi van akkor, ha véletlenül...

Wattaduck kérdése:

Mi van akkor, ha véletlenül kétszer foglaltam szállást és lemondanám?

Figyelt kérdés
Foglaltam egy szállást, és mikor kész voltam az oldal azt írta, hogy fejezzem be a foglalást, amire rámentem és bedobott a foglalás elejére. Kitöltöttem mégegyszer mindent és utólag jöttem rá hogy kétszer foglaltam le ugyan azt. Próbáltam elérni őket de nem veszik fel a telefont. Az a kérdésem hogy ha nem megyek el egyáltalán akkor tudnak tenni valamit? Csak egy nevet és egy e-mail címet adtam meg. A foglalást csak úgy lehet lemondani ha kifizetném a teljes árat..

2017. dec. 26. 16:24
 1/3 Zoli780806 válasza:
Ha nem adtál meg -korábban se- az oldalon egyéb garanciát (hitelkártya szám), akkor valószínűleg semmi....de azért tisztázhatnád e-mailben.
2017. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg lehet velük beszélni, hogy technikai hiba történt és csak egy foglalást tekintsenek élőnek.
2017. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam nekik természetesen, hogy lemondanám mert hiba történt de még nem érkezett válasz ezen kívül hívni is próbáltam legalább egy órán keresztül, de nem vették fel.
2017. dec. 26. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!