Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményed az esztergomi...

Mi a véleményed az esztergomi fedett furdorol?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék milyen medencék vannak, árak stb. Jovo hétvégén mennénk. Mennyire élmény egy 4 éves gyermek számára.
2010. jún. 4. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor mi voltunk, akkor még hidegebb volt, nem voltak nyitva a kinti medencék, csak egy melegebb úgy emlékszem. Nekem így 20 éves fejjel nem volt akkora élmény, a mogyoródi aquaparkot, ezerszer jobban élveztem, de nyilván nem ugyanaz a kategória. :) Nem rossz, egyszer mindenképpen érdemes megnézni, szerintem egy 4 évesnek a csúszdák egy része is tökéletes, nem olyan "vadak", simán csúszhattok (úgy emlékszem) együtt. Az árakat pontosan megtudod nézni interneten. Aquasziget a neve...
2010. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég drága, de nagyon jó!
2010. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha mentek,arra figyeljetek, hogy ha nem kanyarodtok rögtön balra a fürdőnél, elnézitek, akkor már Szlovákiában köttök ki:) Mi így mentünk át egy nap alatt 3-szor tévedésből:))
2010. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy készulunk Párkányba egy hosszu hétvégére, de ha rossz ido lesz, aminek nagy az esélye, akkor elmennénnk ide az aquaszigetre, hogy legalabb a fiunk élvezze ki egy kicsit :)

koszi a választ és szép napot :)

2010. jún. 4. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!