Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Déliparton létezik félpanziós...

Déliparton létezik félpanziós apartman nem hanyattesős áron?

Figyelt kérdés

Már végiggugliztam mindent. Átnyálaztam a bookingot, a szállás.hu-t, a guru-t, a trivagot, de apartmanokat nem is nagyon találok, a hotelek meg 3-400 ezer forintba fájnának egy hétre. Ez most komoly? Iszonyat árak vannak.

Én egy déli parti apartmanra vadászom, ahová el tudnánk menni 4 felnőtt és egy 2 éves gyerek és van félpanzió. De legalább reggeli, aztán max éttermezünk este. Főzni nem igazán vágyom nyaralás alatt. Elég itthon egész évben. De azért hogy fél milliót ott hagyjunk egy ilyen kiruccanásra, az meg nekünk nagyon sok. Ötlet?



2018. febr. 7. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Balatonkeresztúron próbáld meg a Zsanett Hotelt. Egész korrekt félpanziós áraik vannak és gyerekbarát is. Remélem segítettem.
2018. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, megnézem.
2018. febr. 7. 15:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, megnéztem. Egy hétre durván 350 ezerből jönne ki a Zsanett félpanzióval.
2018. febr. 7. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:

7 ezer forint fejenként, félpanzióval, csúcsszezonban azért nem olyan egetrengetően drága. Nyilván ha nagycsaláddal mentek sok időre akkor sokba kerül.


Én megpróbálnám a helyetekben ismerősi körben, hogy van-e vanakinek lent apartmana. Sok embernek van lent nyaralója akik nem szívesen engednek be idegeneket de ismerősöknek/ismerősök ismerősének odaadják. Így egész olcsón megúszhatod a szállást, persze kaja nélkül.

2018. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!