Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mesélne nekem egy kicsit...

AKerZso kérdése:

Mesélne nekem egy kicsit valaki róla? Részletek alul vannak.

Figyelt kérdés
Számomra nagyon megdöbbentő, de még 2010-ben voltunk a nagyszülőkkel Hortobágyon a Hortobágy Club Hotelben 4-5 napra. Magyar szállodákat összegezve, egészen jó volt a szállás. Az étteremben is minden renben volt, finomak voltak az ételek, az egyéb szolgáltatásokkal szintúgy meg voltam elégedve. És most lesokkolva hallottam nemrég az elmúlt napokban nagymamámtól, hogy be van már kb. ha jól tudom 4-5 éve zárva a szálloda. Miért, ha olyan jó véleménnyel voltak róla?

2018. febr. 9. 23:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Szomorú tény, ha ilyen sorsra jutnak a szállodák Magyarországon.
2018. febr. 9. 23:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ez az egyetlen ilyen sorsra jutott szálloda:

Budapest, Hotel Olimpia: [link]

Dobogókő, Nimród szálló: [link]

2018. febr. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nagyjából ennyi ideje lehet zárva a netes értékelések alapján. Erre vonatkozó hírt nem találtam.az online médiában, de tény, hogy voltak a hazai turizmusban hangsúlyáthelyeződések, amiket egyes szereplők tőkehiány vagy rossz menedzsment miatt nem tudtak lekövetni és sajnos ma már az is lehet, hogy valaki megfelelő politikai kapcsolatok hiányában sodródik perifériára - azért nézzünk körül, hány lovas fejlesztés van az országban, pont oda Eponába nem került pénz...
2018. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!